رشد قابل توجه شرکت رجا در ارائه خدمات مسافری | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رشد قابل توجه شرکت رجا در ارائه خدمات مسافری

  • جمعه 08 آذر 1398 17:11
  • شناسه 40299
 رشد قابل توجه شرکت رجا در ارائه خدمات مسافری

شرکت حمل ونقل ریلی رجا با کسب امتیاز ۸۱/۲ در بخش ارائه خدمات در مقایسه با دو دوره مشابه در تابستان سال‌های ۹۶ و ۹۷، رشد چشمگیری داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از رجا؛ در یازدهمین دوره ارزیابی متوالی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از حوزه‌ها و بخش‌های مختلف شرکت رجا از جمله راهبری، فنی، برنامه‌ریزی و نظارت بر سیر قطار‌ها و حوزه عملکردی، با رشد قابل توجه در بخش‌های یاد شده به‌ویژه در حوزه ارائه خدمات، امتیاز ۸۱/۲ را به دست آورد.
در بررسی و ارزیابی‌های انجام شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در تابستان ۹۸، شرکت رجا در حوزه راهبری با عدد ۸۱/۲، در مجموع نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد قابل توجهی داشته است.
براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از عملکرد راهبران، پیمانکاران و شرکای رجا، شرکت راهبری سیمرغ آهنین با کسب امتیاز ۸۷/۳ رتبه نخست این ارزیابی را به خود اختصاص داد.
همچنین دیگر شرکت راهبری طرف قرارداد با رجا شامل نگین رز خراسان با امتیاز ۸۷/۱ در رتبه دوم، و راهیان عصر دایا با امتیاز ۸۵/۸ رتبه سوم را به دست آوردند.
براین اساس و در حوزه راهبری قطار‌های حومه‌ای نیز شرکت راهیان عصر دایا با امتیاز ۸۳/۶ رتبه نخست را کسب کرد و شرکت‌های نیرو صنعت روزبه با امتیاز ۸۲/۹ و سام اندیشان ریلی با امتیاز ۶۴/۸ رتبه‌های دوم و سوم را به دست آوردند.
گفتنی است؛ شاخص‌های ارزیابی عملکرد شرکت‌های راهبری شامل بخش‌های مختلف از جمله نظافت و آراستگی، ایمنی، رضایتمندی کارکنان قطار، نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات، راهبری، فنی راهبری و عملکردی بوده است.
شرکت حمل و نقل ریلی رجا با دارا بودن بیش از ۵۰ درصد از ناوگان ریلی مسافری کشور، سهم عمده‌ای در جابه‌جایی و خدمات‌رسانی به هم‌وطنان را بر عهده داشته و سالانه با جابه‌جایی حدود ۱۴ میلیون مسافر، بزرگ‌ترین متولی بخش حمل ونقل ریلی مسافری کشور است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها