تخفیف ویژه شبکه ایران‌کالا به کالاهای ایرانی/ راه‌اندازی شاپینگ آن‌لاین | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تخفیف ویژه شبکه ایران‌کالا به کالاهای ایرانی/ راه‌اندازی شاپینگ آن‌لاین

 • یکشنبه 10 آذر 1398 10:57
 • شناسه 40309
تخفیف ویژه شبکه ایران‌کالا به کالاهای ایرانی/ راه‌اندازی شاپینگ آن‌لاین

مدیر شبکه ایران‌کالا از ارائه تخفیف ویژه به تولیدکنندگان ایرانی در این شبکه تلویزیونی خبر داد.

«اردشیر زابلی زاده» مدیر شبکه ایران کالا، در نشست خبری که با حضور یدالله سیفی قائم مقام شبکه و نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد، در سخنانی گفت: پس از دیداری که هفته گذشته تولیدکنندگان با رهبر معظم انقلاب داشتند، به این نتیجه رسیدیم که جا دارد شبکه ایران کالا با توجه به اینکه از سال 96 با ایده آقای علی عسکری و در راستای اقتصاد مقاومتی راه انداری شد، لازم است که نشست خبری داشته باشیم و درباره عملکرد این شبکه و امکانات و تسهیلاتی که برای بنگاه‌های کوچک و متوسط با رویکرد تبلیغی در نظر گرفته‌ایم، داشته باشیم. 

وی ادامه داد: ما یکسری برنامه جدید هم در حوزه کسب و کار و کارآفرینی و حوزه‌های دانش بنیان و اقتصاد کسب و کار و گردشگری داریم. شبکه ایران کالا یک شبکه جوان و در حال تجربه است و هر روز روی موضوع تازه‌ای در حوزه کسب و کار فعالیت می‌کند. از سال 96 تا به حال نیز فقط فیلم و سریال پخش نمی‌کنیم و در اکثر ژانرهای تلویزیونی برنامه داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه شبکه ایران کالا از زمان راه اندازی علی رغم فشار بالای اقتصادی سازمان صداوسیما به صورت رایگان به تولیدکنندگان و بنگاه‌های اقتصادی خدمات ارائه می‌کرد و به تازگی سود اندکی دریافت می‌کند، تصریح کرد: اما پس از دیدار تولیدکنندگان با مقام معظم رهبری تصمیم گرفتیم تخفیف بیشتری به تولیدکنندگان کالاهای ایرانی ارائه بدهیم و بتوانیم در این شرایط سخت کمکی به آنها بکنیم.

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1398/09/05/13980905000879_Test_PhotoN.jpg

زابلی‌زاده همچنین از راه‌اندازی بخش خرید آنلاین در شبکه ایران کالا خبر داد و گفت: همچنین یکی دیگر از اقداماتی که در نظر گرفته‌ایم راه اندازی فروش مستقیم کالا و شاپینگ آن لاین است که در طی مراحل قانونی است و برای اولین بار در رسانه‌های ما اتفاق می‌افتد. از این طریق افراد به معرفی کالاهای خود می‌پردازند و مخاطب با آشنایی با این کالا اقدام به خرید آن می‌کند.

مدیر شبکه ایران کالا در ادامه این نشست به اهم اقدامات شبکه تلویزیونی ایران کالا اشاره کرد و عنوان داشت: برگزاری ۲ نشست هم اندیشی حمایت از کالای ایرانی در ابتدا و انتهای سال ۱۳۹۷، برگزاری نشست با روسای اصناف حوزه پوشاک در آستانه بازگشایی مدارس، نیمه سال ۱۳۹۷،  حامی رسانه ای مسابقه طراحی لباس ایرانی با مشارکت دانشکده فنی حرفه‌ای دانشگاه شریعتی تهران و اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در بهمن ماه ۹۸  با حضور بیش از ۲۰۰ تولید کننده برتر پوشاک کودک و نوجوان، طراحی پوشاک کودک و نوجوان در رده‌های سنی ۳ الی ۱۰ سال، کشف استعدادهای طراحان پوشاک کودک، بی‌نیاز شدن از طرح ها و مدل‌های خارجی ، هیئت داوران از خبرگان و بزرگان عرصه تولید پوشاک کودک و نوجوان و اهدای جوایز به سه طرح برگزیده از جمله کارهایی است که تا به حال انجام داده‌‌ایم.

وی تاکید کرد: همچنین راه اندازی مسابقه بزرگ ایرونی جات، با اجرای سام نوری جهت معرفی نشان‌های تجاری، با حضور پرسنل واحدهای تولیدی و صاحبان صنایع(معرفی کامل آن نشان تجاری و بیان ویژگی های محصولات ارائه شده)،هم اکنون 230  قلم کالای ایرانی تحویل برندگان مسابقه شده است، پخش برنامه سازدهنی، با موضوع زندگی نامه تولیدکنندگان موفقی که از صفر شروع کرده و به موفقیت و صادرات رسیده‌اند. پخش برنامه زنده بارکد با موضوع معرفی نشان‌های تجاری ایرانی، راه اندازی سایت فروش کالا و راه اندازی برنامه تلویزیونی فروش مستقیم کالا نیز از جمله برنامه‌ریزی‌های دیگر ماست که تا به حال انجام شده است.

زابلی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حمایت از مصرف کننده به عنوان یکی از شعارهای شبکه ایران کالا اشاره کرد و اظهارداشت: راه اندازی برنامه زنده تحریریه اقتصاد و بررسی مسائل روز اقتصادی کشور با حضور کارشناسان اقتصادی، پخش زنده حضور نماینده تعزیرات در بازار و کنترل قیمت‌ها، برنامه زنده نما و نمایشگاه با محوریت معرفی محصولات باکیفیت ایرانی عرضه شده در نمایشگاه‌ها، در سال ۱۳۹۷ با همکاری فرهنگ سرای اشراق، جشنواره انار با نام نارمیلا برگزار شد که تولید کنندگان انار از سراسر کشور حضور داشته و محصولات خود را ارائه کردند. در شب یلدا نیز ۵ ساعت برنامه زنده از این محل به روی آنتن رفت، برنامه کافه تبلیغ با رویکرد نقد در حوزه تبلیغات اینترنت، فضای مجازی، کانون‌های تبلیغاتی، بیلبوردها و  نحوه تبلیغات توسط تولید کنندگان خارجی و معرفی آخرین نوع تبلیغات صحیح در ایران نیز در دستور کار ما قرار دارد.

مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا همچنین به موضوع اشتغال‌زایی اشاره کرد و عنوان داشت: قطعا موضوع اشتغال زایی از جمله موضوعات مهمی است که به آن توجه ویژه‌ای داشته‌ایم و در همین راستا پخش آگهی استخدام و معرفی فرصت‌های کاریابی و ایجاد اشتغال برای جوانان، دام و معرفی فرصت‌های کاریابی و ایجاد اشتغال برای جوانان با همکاری بنگاه‌های کاریابی، راه‌اندازی برنامه پول کجاست با هدف اشتغال جوانان که تاکنون منجر به جذب حداقل ۱۲۰ نفر توسط کارآفرینان مختلف منجر شده است،  پخش برنامه زنده وقت کار با موضوع معرفی مشاغل ایرانی و پاسخ به پرسش مخاطبان توسط کارآفرین حاضر در برنامه از جمله اقدامات ما بوده است.

وی ادامه داد: در همین راستا می‌توانم به راه‌اندازی بخش آموزش در سایت شبکه با هدف اشتغال‌زایی و ترویج مشاغل خانگی و همکاری با سازمان فنی و حرفه‌ای و ضبط کلاس‌های آموزشی و ضبط و پخش سمینارهای آموزشی و انگیزشی در حوزه استارت آپ ها با حضور اساتید مطرح این حوزه و برگزاری مشترک سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار با مشارکت انجمن مدیریت استراتژیک وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت در برگزاری کارگاههای آموزشی در حوزه مدیریت استراتژیک با حضور اساتید برجسته دانشگاهی و اعطای مدرک از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و انتشار کتب و مقالات آموزش قوانین و مقررات صادرات به کشورهای مختلف جهان با همکاری سازمان توسعه و تجارت نیز اشاره کنم.

مدیر ایران کالا درباره اقدامات اخیر این شبکه نیز توضیح داد: راه اندازی باشگاه کارآفرینان «ایران نشان»، راه‌اندازی برنامه فرماندهان اقتصادی پس از سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع کارآفرینان نیز از جمله دیگر اقدامات ما در ایران کالا است. ضمن اینکه از ابتدای راه اندازی تا پایان آذرماه 97 تعداد 7 هزار و 933 بنگاه اقتصادی از محل تولیدات شبکه مورد حمایت و تبلیغ رایگان قرار گرفته‌اند که از این تعداد 3 هزار و 21 بنگاه تولیدی و خدماتی در قالب رپورتاژهای آگهی بوده است، 940 نشان تجاری در قالب خبر آگهی، 549 نشان تجاری در قالب برنامه بارکد، 38 نشان تجاری در قالب برنامه پول کجاست، 939 نشان تجاری در قالب تیزر، موشن، ویدئو کلیپ و...، 923 نشان تجاری در قالب ارتباط زنده نمایشگاهی، هزار و 104 نشان تجاری در قالب پنجره بغل نویس، 379 نشان تجاری در قالب برنامه گزارش آگهی و 4- برنامه 30 دقیقه‌ای برابر با هزار و 200 دقیقه در قالب برنامه مستند سازدهنی به روی آنتن رفته است.

وی در پایان گفت: جمعا 7 هزار 933 نشان تجاری که با احتساب تکرار شبکه ایران کالا میانگین روزانه 68 نشان تجاری در حوزه کالا و خدمات داخلی را تبلیغ می کند. 

   انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها

 • بازُفت تکه ای از بهشت

  بازُفت تکه ای از بهشت

  بازُفت در کنار کوه بلند زردکوه و یکی از سرچشمه های رود کارون قرار دارد.با جنگل های عظیم بلوط در میان کوه های بلند از جاذبه های مهم این ناحیه است.

 • ایران، قطب بزرگ تولید شیشه در جهان

  ایران، قطب بزرگ تولید شیشه در جهان

  دبیر انجمن صنفی شیشه: ایران با تولید سالانه ۲۲۰۰ هزار تن انواع شیشه، از کانون‌های اصلی تولید این فرآورده صنعتی در جهان است.

 • جزئیات تسهیلات اشتغال روستایی

  جزئیات تسهیلات اشتغال روستایی

  معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار با اشاره به پرداخت تسهیلات روستایی گفت:از تسهیلات اشتغال روستایی حدود ۱۱.۵هزار میلیارد تومان در بانک ها تصویب شد، حدود ۱۰.۵هزار میلیارد تومان تا کنون پرداخت شده است.

 • آب ملخ، عجیب ترین و ترسناک ترین آبشار ایران

  آب ملخ، عجیب ترین و ترسناک ترین آبشار ایران

  آبشارآب ملخ، یکی از عجیب‌ترین آبشارهای ایران است که ترکیبات خاص موجود در آب آن، تمام ملخ‌های مهاجم را درجا نابود می‌کند. این روستا و چشمه آن نیز به همین علت آب ملخ نام گرفته‌اند.

 • هدیه یک میلیارد دلاری مشعل‌های گاز به صنعت نفت ایران

  هدیه یک میلیارد دلاری مشعل‌های گاز به صنعت نفت ایران

  رئیس منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به انتقال بالغ بر ۸۳ میلیارد فوت مکعب گازهای همراه نفت میادین سیری به کیش، اعلام کرد: با جایگزینی گاز با گازوئیل در سبد سوخت نیروگاه‌های کیش معادل یک میلیارد دلار در مصرف گازوئیل صرفه‌جویی شد.

 • دریاچه گهر

  دریاچه گهر

  آب این دریاچه بسیار زلال است به طوری که کف دریاچه قابل رویت است با جنگل های کوچک و زیبا که تفرجگاه بسیار خوبی برای گردشگران است.

 • دریوک

  دریوک

  دریوک یکی از ییلاقات دیدنی رشته کوه البرز است که طبیعتی بکر و و تماشایی دارد با آبشارهای طبقاتی بسیار زیبا و چشمه ساران فراوان و گل های متنوعی در این منطقه است

 • تالاب انزلی

  تالاب انزلی

   تالاب انزلی در جنوب غربی شهرستان بندر انزلی و در فاصله حدود ۴۰ کیلومتری از مرکز استان گیلان جای گرفته است. این تالاب از جنوب به صومعه سرا، از شرق به پیر بازار، از شمال به شهرستان انزلی و از غرب به کپورچال و آب کنار انزلی محدود است.

 • جنگل رنگو

  جنگل رنگو

  جنگل رنگو یکی از جنگل های زیبای شمال ایران است که در 15کیلومتری جنوب غربی شهر گرگان قرار دارد. آبشار زیبایی در این جنگل سرسبز مشاهده می شود. اطراف رودخانه رنگو دارای هوای دلپذیر و خنک می باشد و با درختان سر به فلک کشیده پوشانده شده است.

 • روستای دیگه سرا

  روستای دیگه سرا

  این روستا در۲۰kmتالش بین کوه و دریا قرار دارد ومردمانی مهربان ومهمان نوازی دارد و به زبان تالشی وترکی حرف می زنند . شغل اکثر مردم این روستا کشاورزی و دامداری می باشد و قدمتی۱۰۰۰ساله دارد و می توان گفت پایتخت تالش است.

 • دشت دریاسر

  دشت دریاسر

  دشت دریاسر تنکابن یکی از زیباترین مناطق شمال ایران است که در قسمت جنوبی شهر تنکابن و در منطقه دوهزار قرار دارد.

 • معرفی «نشان پرداخت» و «نشان بانک»؛ حركت بانک ملی و آپ برای بانکداری دیجیتال

  معرفی «نشان پرداخت» و «نشان بانک»؛ حركت بانک ملی و آپ برای بانکداری دیجیتال

  آپ و بانک ملی از محصولات «نشان بانک» و «نشان پرداخت» رونمایی کردند؛ دو محصولی که به باور مدیران دو مجموعه، می‌تواند گامی بزرگ به سمت بانکداری دیجیتال باشد.

 • تولید سوسیس و کالباس فراسودمند از ماهی در کشور

  تولید سوسیس و کالباس فراسودمند از ماهی در کشور

  یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری همدان توانست با تاییدیه ثبت اختراع بنیاد ملی نخبگان برای نخستین بار در کشور و حتی خاورمیانه، سوسیس و کالباس فراسودمند و بدون بو از ماهی تولید و به بازار عرضه کند.

 • چرا بانک ها وام نمی دهند؟

  چرا بانک ها وام نمی دهند؟

  رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فعلاً این بانک تمرکزی برای تغییر نرخ سود بانکی ندارد، گفت: نرخ سود هدف را شورای پول و اعتبار تعیین می کند.

 • ثبت نام کوله‌برها در سامانه تجارت آغاز شد

  ثبت نام کوله‌برها در سامانه تجارت آغاز شد

  سامانه جامع تجارت در اطلاعیه‌ای با بیان اینکه امکان ثبت تعرفه‌های مجاز برای واردات کوله‌بران در این سامانه فراهم شده، اعلام کرد:پس از ثبت‌ پرونده، کوله‌بران باید برای منشا ارز را اعلام کنند.

 • افت ۳۰ هزار تومانی قیمت کله پاچه در بازار

  افت ۳۰ هزار تومانی قیمت کله پاچه در بازار

  رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: با توجه به ازدیاد کشتار دام، قیمت کله پاچه از ۱۵۰ هزار به ۱۲۰ هزار تومان کاهش یافته است.

 • مقابله با تحریم و سلطه دلار از طریق رمز ارزها

  مقابله با تحریم و سلطه دلار از طریق رمز ارزها

  رمز ارزها که رییس‌جمهوری به کشورهای اسلامی پیشنهاد استفاده از آنها را داده و مدیرعامل بانک ملی نیز از آماده بودن بسترهای راه‌اندازی آنها در کشور خبر می‌دهد، از کارامدترین ابزارها برای مقابله با تحریم‌ها و کاهش سلطه دلار در مبادلات بین‌المللی به شمار می‌روند.

 • بلیت بخت‌آزمایی در فروش محدود خودروسازان

  بلیت بخت‌آزمایی در فروش محدود خودروسازان

  این روزها خرید خودرو در برنامه فروش خودروسازان به خرید بلیت بخت‌آزمایی شباهت زیادی پیدا کرده و شاهد حاشیه بازار۵۰ میلیون تومانی در برخی مدل‌ها هستیم. در این میان، سهمیه‌بندی بنزین نیز تفاوت قیمت خودروهای دوگانه‌سوز و معمولی را تا ۲۰ میلیون تومان بالا برده است.

 • نسل جدید ضدعفونی‌کننده پستان دام، بومی‌سازی شد

  نسل جدید ضدعفونی‌کننده پستان دام، بومی‌سازی شد

  یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه تهران موفق به بومی‌سازی نسل جدید ضدعفونی‌کننده پستان دام در کشور شد.

 • چرا قیمت فروش دارو در داروخانه با قیمت روی جلد متفاوت است؟

  چرا قیمت فروش دارو در داروخانه با قیمت روی جلد متفاوت است؟

  سخنگوی سازمان غذا و دارو علت تفاوت در قیمت روی جلد دارو با قیمتی که دارو در داروخانه‌ها عرضه می‌شود را تشریح کرد.

 • آغاز نمایشگاه قیر، آسفالت و عایق‌ها

  آغاز نمایشگاه قیر، آسفالت و عایق‌ها

  یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین آلات وابسته در تهران آغاز بکار کرد.

 • آغاز به کار سومین نمایشگاه صنعت شیشه

  آغاز به کار سومین نمایشگاه صنعت شیشه

  سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته آن از امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

 • ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری قیر برای ایران

  ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری قیر برای ایران

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گفت: قیر و آسفالت ایرانی در سال ۹۸ ارزآوری ۴۵۰ میلیون دلاری برای کشور داشته است.

 • ششمین محموله ماشین‌سازی به ترکیه ارسال شد

  ششمین محموله ماشین‌سازی به ترکیه ارسال شد

  ششمین محموله صادراتی کارخانه ماشین‌سازی تبریز طی سال جاری به کشور ترکیه ارسال شد.

 • حضور ایران در نمایشگاه گردشگری «فیتور» اسپانیا

  حضور ایران در نمایشگاه گردشگری «فیتور» اسپانیا

  چهملین دور نمایشگاه بین‌المللی گردشگری «فیتور» اسپانیا با حضور فعال غرفه‌ جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در مادرید گشایش یافت.

 • بازار بی‌رونق هتلداری در کلاردشت با وجود حضور میلیونی گردشگران

  بازار بی‌رونق هتلداری در کلاردشت با وجود حضور میلیونی گردشگران

  شهرستان کلاردشت که از آن به عنوان پایتخت اکوتوریسم یاد می‌شود سالانه میزبان بیش از یک میلیون گردشگر داخلی و خارجی است ولی با این حال به اعتقاد صاحبان مراکز اقامتی به خاطر فعالیت ویلاهای بی نام و نشان، صنعت هتلداری و اقامتی رسمی از رونق چندانی برخوردار نیست.

 • شرکت‌های وابسته به دفتر رهبری در بورس عرضه می‌شوند

  شرکت‌های وابسته به دفتر رهبری در بورس عرضه می‌شوند

  بورس به تدریج توجه همگانی را به خود جلب کرده است. از جهت شفافیت و همچنین کارایی که بورس برای اقتصاد کشور دارد توجه سران دولتی و حکومتی به بازار سرمایه بیش از گذشته معطوف شده است. در این خصوص آخرین اخبار از احتمال واگذاری سهام وابسته به دفتر رهبری در بورس حکایت دارد.

 • بهبود جایگاه جهانی ایران در توسعه دولت الکترونیک +ویدئو

  بهبود جایگاه جهانی ایران در توسعه دولت الکترونیک +ویدئو

  رئیس امور توسعه دولت الکترونیک سازمان اداری و استخدامی کشور در گفتگو با برنامه تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: بر اساس ارزیابی سازمان ملل رتیه جهانی ایران در توسعه دولت الکترونیک ارتقاء یافته است.

 • افزایش ظرفیت تولید «فولاد ارفع» در سال ۹۹

  افزایش ظرفیت تولید «فولاد ارفع» در سال ۹۹

  مدیرعامل آهن و فولاد ارفع از برنامه افزایش ظرفیت تولید این مجموعه در سال آینده خبر داد.

 • تفاهم نامه «سایپا» با بانک صنعت و معدن

  تفاهم نامه «سایپا» با بانک صنعت و معدن

  بانک صنعت و معدن با شرکت خودروسازی سایپا تفاهم نامه ای به منظور تامین مالی طرح های تولیدی امضا کرد.