تخفیف ویژه شبکه ایران‌کالا به کالاهای ایرانی/ راه‌اندازی شاپینگ آن‌لاین | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تخفیف ویژه شبکه ایران‌کالا به کالاهای ایرانی/ راه‌اندازی شاپینگ آن‌لاین

 • یکشنبه 10 آذر 1398 10:57
 • شناسه 40309
تخفیف ویژه شبکه ایران‌کالا به کالاهای ایرانی/ راه‌اندازی شاپینگ آن‌لاین

مدیر شبکه ایران‌کالا از ارائه تخفیف ویژه به تولیدکنندگان ایرانی در این شبکه تلویزیونی خبر داد.

«اردشیر زابلی زاده» مدیر شبکه ایران کالا، در نشست خبری که با حضور یدالله سیفی قائم مقام شبکه و نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد، در سخنانی گفت: پس از دیداری که هفته گذشته تولیدکنندگان با رهبر معظم انقلاب داشتند، به این نتیجه رسیدیم که جا دارد شبکه ایران کالا با توجه به اینکه از سال 96 با ایده آقای علی عسکری و در راستای اقتصاد مقاومتی راه انداری شد، لازم است که نشست خبری داشته باشیم و درباره عملکرد این شبکه و امکانات و تسهیلاتی که برای بنگاه‌های کوچک و متوسط با رویکرد تبلیغی در نظر گرفته‌ایم، داشته باشیم. 

وی ادامه داد: ما یکسری برنامه جدید هم در حوزه کسب و کار و کارآفرینی و حوزه‌های دانش بنیان و اقتصاد کسب و کار و گردشگری داریم. شبکه ایران کالا یک شبکه جوان و در حال تجربه است و هر روز روی موضوع تازه‌ای در حوزه کسب و کار فعالیت می‌کند. از سال 96 تا به حال نیز فقط فیلم و سریال پخش نمی‌کنیم و در اکثر ژانرهای تلویزیونی برنامه داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه شبکه ایران کالا از زمان راه اندازی علی رغم فشار بالای اقتصادی سازمان صداوسیما به صورت رایگان به تولیدکنندگان و بنگاه‌های اقتصادی خدمات ارائه می‌کرد و به تازگی سود اندکی دریافت می‌کند، تصریح کرد: اما پس از دیدار تولیدکنندگان با مقام معظم رهبری تصمیم گرفتیم تخفیف بیشتری به تولیدکنندگان کالاهای ایرانی ارائه بدهیم و بتوانیم در این شرایط سخت کمکی به آنها بکنیم.

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1398/09/05/13980905000879_Test_PhotoN.jpg

زابلی‌زاده همچنین از راه‌اندازی بخش خرید آنلاین در شبکه ایران کالا خبر داد و گفت: همچنین یکی دیگر از اقداماتی که در نظر گرفته‌ایم راه اندازی فروش مستقیم کالا و شاپینگ آن لاین است که در طی مراحل قانونی است و برای اولین بار در رسانه‌های ما اتفاق می‌افتد. از این طریق افراد به معرفی کالاهای خود می‌پردازند و مخاطب با آشنایی با این کالا اقدام به خرید آن می‌کند.

مدیر شبکه ایران کالا در ادامه این نشست به اهم اقدامات شبکه تلویزیونی ایران کالا اشاره کرد و عنوان داشت: برگزاری ۲ نشست هم اندیشی حمایت از کالای ایرانی در ابتدا و انتهای سال ۱۳۹۷، برگزاری نشست با روسای اصناف حوزه پوشاک در آستانه بازگشایی مدارس، نیمه سال ۱۳۹۷،  حامی رسانه ای مسابقه طراحی لباس ایرانی با مشارکت دانشکده فنی حرفه‌ای دانشگاه شریعتی تهران و اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران در بهمن ماه ۹۸  با حضور بیش از ۲۰۰ تولید کننده برتر پوشاک کودک و نوجوان، طراحی پوشاک کودک و نوجوان در رده‌های سنی ۳ الی ۱۰ سال، کشف استعدادهای طراحان پوشاک کودک، بی‌نیاز شدن از طرح ها و مدل‌های خارجی ، هیئت داوران از خبرگان و بزرگان عرصه تولید پوشاک کودک و نوجوان و اهدای جوایز به سه طرح برگزیده از جمله کارهایی است که تا به حال انجام داده‌‌ایم.

وی تاکید کرد: همچنین راه اندازی مسابقه بزرگ ایرونی جات، با اجرای سام نوری جهت معرفی نشان‌های تجاری، با حضور پرسنل واحدهای تولیدی و صاحبان صنایع(معرفی کامل آن نشان تجاری و بیان ویژگی های محصولات ارائه شده)،هم اکنون 230  قلم کالای ایرانی تحویل برندگان مسابقه شده است، پخش برنامه سازدهنی، با موضوع زندگی نامه تولیدکنندگان موفقی که از صفر شروع کرده و به موفقیت و صادرات رسیده‌اند. پخش برنامه زنده بارکد با موضوع معرفی نشان‌های تجاری ایرانی، راه اندازی سایت فروش کالا و راه اندازی برنامه تلویزیونی فروش مستقیم کالا نیز از جمله برنامه‌ریزی‌های دیگر ماست که تا به حال انجام شده است.

زابلی‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حمایت از مصرف کننده به عنوان یکی از شعارهای شبکه ایران کالا اشاره کرد و اظهارداشت: راه اندازی برنامه زنده تحریریه اقتصاد و بررسی مسائل روز اقتصادی کشور با حضور کارشناسان اقتصادی، پخش زنده حضور نماینده تعزیرات در بازار و کنترل قیمت‌ها، برنامه زنده نما و نمایشگاه با محوریت معرفی محصولات باکیفیت ایرانی عرضه شده در نمایشگاه‌ها، در سال ۱۳۹۷ با همکاری فرهنگ سرای اشراق، جشنواره انار با نام نارمیلا برگزار شد که تولید کنندگان انار از سراسر کشور حضور داشته و محصولات خود را ارائه کردند. در شب یلدا نیز ۵ ساعت برنامه زنده از این محل به روی آنتن رفت، برنامه کافه تبلیغ با رویکرد نقد در حوزه تبلیغات اینترنت، فضای مجازی، کانون‌های تبلیغاتی، بیلبوردها و  نحوه تبلیغات توسط تولید کنندگان خارجی و معرفی آخرین نوع تبلیغات صحیح در ایران نیز در دستور کار ما قرار دارد.

مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا همچنین به موضوع اشتغال‌زایی اشاره کرد و عنوان داشت: قطعا موضوع اشتغال زایی از جمله موضوعات مهمی است که به آن توجه ویژه‌ای داشته‌ایم و در همین راستا پخش آگهی استخدام و معرفی فرصت‌های کاریابی و ایجاد اشتغال برای جوانان، دام و معرفی فرصت‌های کاریابی و ایجاد اشتغال برای جوانان با همکاری بنگاه‌های کاریابی، راه‌اندازی برنامه پول کجاست با هدف اشتغال جوانان که تاکنون منجر به جذب حداقل ۱۲۰ نفر توسط کارآفرینان مختلف منجر شده است،  پخش برنامه زنده وقت کار با موضوع معرفی مشاغل ایرانی و پاسخ به پرسش مخاطبان توسط کارآفرین حاضر در برنامه از جمله اقدامات ما بوده است.

وی ادامه داد: در همین راستا می‌توانم به راه‌اندازی بخش آموزش در سایت شبکه با هدف اشتغال‌زایی و ترویج مشاغل خانگی و همکاری با سازمان فنی و حرفه‌ای و ضبط کلاس‌های آموزشی و ضبط و پخش سمینارهای آموزشی و انگیزشی در حوزه استارت آپ ها با حضور اساتید مطرح این حوزه و برگزاری مشترک سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار با مشارکت انجمن مدیریت استراتژیک وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت در برگزاری کارگاههای آموزشی در حوزه مدیریت استراتژیک با حضور اساتید برجسته دانشگاهی و اعطای مدرک از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و انتشار کتب و مقالات آموزش قوانین و مقررات صادرات به کشورهای مختلف جهان با همکاری سازمان توسعه و تجارت نیز اشاره کنم.

مدیر ایران کالا درباره اقدامات اخیر این شبکه نیز توضیح داد: راه اندازی باشگاه کارآفرینان «ایران نشان»، راه‌اندازی برنامه فرماندهان اقتصادی پس از سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع کارآفرینان نیز از جمله دیگر اقدامات ما در ایران کالا است. ضمن اینکه از ابتدای راه اندازی تا پایان آذرماه 97 تعداد 7 هزار و 933 بنگاه اقتصادی از محل تولیدات شبکه مورد حمایت و تبلیغ رایگان قرار گرفته‌اند که از این تعداد 3 هزار و 21 بنگاه تولیدی و خدماتی در قالب رپورتاژهای آگهی بوده است، 940 نشان تجاری در قالب خبر آگهی، 549 نشان تجاری در قالب برنامه بارکد، 38 نشان تجاری در قالب برنامه پول کجاست، 939 نشان تجاری در قالب تیزر، موشن، ویدئو کلیپ و...، 923 نشان تجاری در قالب ارتباط زنده نمایشگاهی، هزار و 104 نشان تجاری در قالب پنجره بغل نویس، 379 نشان تجاری در قالب برنامه گزارش آگهی و 4- برنامه 30 دقیقه‌ای برابر با هزار و 200 دقیقه در قالب برنامه مستند سازدهنی به روی آنتن رفته است.

وی در پایان گفت: جمعا 7 هزار 933 نشان تجاری که با احتساب تکرار شبکه ایران کالا میانگین روزانه 68 نشان تجاری در حوزه کالا و خدمات داخلی را تبلیغ می کند. 

   انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها

 • تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر در ذوب آهن

  تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر در ذوب آهن

  مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت : روش تولید ذوب آهن به شیوه کوره بلند است و محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردارند، لذا رویکرد این شرکت به سمت تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است.

 • جزئیات عرضه اولیه نماد ثبهساز

  جزئیات عرضه اولیه نماد ثبهساز

  روز چهارشنبه ۲۲ مرداد عرضه اولیه سهام شرکت «بهساز کاشانه تهران» با نماد «ثبهساز» انجام می‌شود. هر کد بورسی می‌تواند حداکثر ۱۰۰۰ سهم در بازه قیمتی ۲۰۹ تا ۲۲۰ تومان خریداری کند.

 • توضیحات بانک ملت درباره واریز وجوه فروش سهام عدالت

  توضیحات بانک ملت درباره واریز وجوه فروش سهام عدالت

  بانک ملت در پاسخ به برخی اخبار منتشر شده در رسانه ها و پیام های مشتریان در سامانه های ارتباطی، توضیحاتی را برای آگاهی متقاضیان فروش سهام عدالت از روند واریز وجوه حاصل از فروش سهام ارایه کرد.

 • ورود فولاد صنعت بناب به بورس در سال جهش تولید

  ورود فولاد صنعت بناب به بورس در سال جهش تولید

  مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: پروژه بزرگ ذوب و نورد در مجموع با ظرفیت 2 میلیون تن وهمچنین 5 کارخانه توسعه ای فروآلیاژی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد یورو با تامین از محل صندوق توسعه ملی در سال جاری به اجرا درخواهد آمد.

 • معرفی 2 محصول جدید توسط سایپا + عکس و مشخصات

  معرفی 2 محصول جدید توسط سایپا + عکس و مشخصات

  در حاشیه مراسم خداحافظی از خودروی پراید که در سایپا برگزار شد این شرکت 2 محصول جدید "کوئیکS "و "ساینا S "را رسما معرفی کرد.

 • شروع تولید زمزم در کشور عراق

  شروع تولید زمزم در کشور عراق

  شرکت زمزم ایران به دنبال امضا قرارداد تولید تحت لیسانس شرکت زمزم ایران به عنوان مالک جهانی برند فاخر اسلامی ایرانی زمزم و شرکت هاملت عراق پس از انجام مقدمات لازم و ارسال مواد اولیه و اقدامات فنی مورد نیاز، تولید محصولات زمزم با استفاده از خط تولید شرکت الکویت مستقر در شهر بغداد آغاز شد.

 • اسنپ به فروش می رسد

  اسنپ به فروش می رسد

  سهامدار ایرانسل در راستای خروج از بازار خاورمیانه، قصد دارد سهام خود در اپلیکیشن تاکسی آنلاین ایرانی اسنپ را به فروش برساند.

 • عناوین اصلی روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه 20 مرداد

  عناوین اصلی روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه 20 مرداد

  روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون ریزش یک میلیون تومانی سکه، سقوط دو هزار تومانی قیمت دلار، پرداخت وام سهام عدالت با نرخ 18 سود درصد و افشاگری اقتصادی رئیس بنیاد مستضعفان پرداختند.

 • نرخ مرغ به ۱۹ هزار تومان رسید

  نرخ مرغ به ۱۹ هزار تومان رسید

  روند توزیع و قیمت نهاده‌های دامی و احتیاط مرغداران در امر جوجه ریزی علت اصلی گرانی قیمت مرغ در بازار

 • رشد ۷ درصدی خرید تضمینی گندم

  رشد ۷ درصدی خرید تضمینی گندم

  از ابتدای فصل برداشت تاکنون ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تن گندم با ارزش بالغ بر ۱۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خریداری شده است.

 • واریز یارانه نقدی خانوار در ساعت 24 فردا/ دومین قسط وام یک میلیونی برداشت می‌شود
 • درخواست متقاضیان وام ودیعه مسکن به مرور بررسی خواهد شد

  درخواست متقاضیان وام ودیعه مسکن به مرور بررسی خواهد شد

  مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، گفت: به منظور جلوگیری از ازدحام، افراد به صورت تدریجی به شبکه بانکی معرفی می‌شوند و درخواست تسهیلات آنها در بانک‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.  

 • آغاز ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو

  آغاز ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو

  بررسی میدانی بازار خودروی پایتخت در روز جاری (یکشنبه، ۱۹ مرداد ماه) حاکی از کاهش قیمت برخی خودروها و ثبات در بهای شماری دیگر از آنهاست، البته نرخ برخی از خودروها نیز رشد داشته که با توجه به روند نزولی بهای دلار، آنها نیز به زودی ناچار به کاهش قیمت خواهند شد.

 • مشکلات تامین نهاده های دام و طیور

  مشکلات تامین نهاده های دام و طیور

  نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی کشور گفت: از ابتدای سال واحدهای تولیدی برای تامین نهاده های دامی با دو مشکل مواجه شدند یکی تامین نهاده ها و دیگری قیمت آن که بسیار بالاتر از مصوب کارگروه تنظیم بازار هست . 

 • قیمت طلا، دلار،سکه امروز / کاهش قیمت طلا و ارز در بازار

  قیمت طلا، دلار،سکه امروز / کاهش قیمت طلا و ارز در بازار

  هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و 67 هزار تومان، قیمت دلار ۲1 هزار و 800 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و 550 هزار تومان است.

 • سازمان امور مالیاتی درباره کلاهبرداری از مؤدیان هشدار داد

  سازمان امور مالیاتی درباره کلاهبرداری از مؤدیان هشدار داد

  سازمان امور مالیاتی بدنبال مشاهده برخی کلاهبرداری‌ها با انتشار اطلاعیه‌ای هشدار داد که تمامی خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی بوسیله سایت این سازمان و به شکل رایگان انجام می‌شود.

 • کاربرد انرژی های تجدید پذیر افزایش می یابد

  کاربرد انرژی های تجدید پذیر افزایش می یابد

  پژوهشگاه نیرو و ساتبا برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک طرفین در چارچوب توسعه پایدار انرژی الکتریکی در کشور مبتنی بر افزایش ظرفیت کاربرد انواع انرژی‌های تجدیدپذیر و توسعه بهره وری انرژی برق در کشور، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.

 • چشم انداز بررسی کرد: دسترنج کشاورزان و جیب دلالان

  چشم انداز بررسی کرد: دسترنج کشاورزان و جیب دلالان

  مسئولان و افراد صاحب نظر در امور اقتصادی در گفت و گو با برنامه «چشم انداز» دلایل کسب سود کلان دلالان از فروش محصولات کشاورزی و راهکارهای رفع این معضل را بررسی کردند.

 • صعود بیش از ۴۳ هزار واحدی شاخص بورس

  صعود بیش از ۴۳ هزار واحدی شاخص بورس

  بازار سرمایه هفته جاری را با چراغ سبز آغاز کرد و شاهد صعود بیش از ۴۳ هزار واحدی شاخص بورس بودیم.

 • ماجرای ترخیص گوشت های تاریخ گذشته

  ماجرای ترخیص گوشت های تاریخ گذشته

  سخنگوی گمرک: به هیچ وجه گوشت بدون تایید سلامت از طرف وزارت جهاد کشاورزی ترخیص نمی‌شود.

 • هیچ بانکی اجازه خرید سهام عدالت کمتر از ارزش بازار ندارد

  هیچ بانکی اجازه خرید سهام عدالت کمتر از ارزش بازار ندارد

  وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هیچ بانکی اجازه ندارد، کمتر از ارزش بازار بورس سهام عدالت را خریداری کند.

 • بایودنت پیشتاز در مسئولیت اجتماعی

  بایودنت پیشتاز در مسئولیت اجتماعی

  طرح مسئولیت اجتماعی آدامس برند بایودنت، با شعار «با ماسک زدن و فاصله، سلامتی حاصله» در حمایت از کادر درمان کشور به مبارزه با همه گیری ویروس کرونا پرداخته است.

 • جزئیات پرداخت وام با وثیقه سهام عدالت / سود ۱۸درصد؛عودت سه ساله

  جزئیات پرداخت وام با وثیقه سهام عدالت / سود ۱۸درصد؛عودت سه ساله

  معاون وزیر اقتصاد گفت: بانک‌ها مکلف هستند معادل ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت را وام با نرخ سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت ۳ ساله به متقاضیان پرداخت کنند.

 • تولید کاتد مس به بیش از ۹۱ هزار تن رسید

  تولید کاتد مس به بیش از ۹۱ هزار تن رسید

  عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی در چهار ماهه نخست امسال گویای تولید بیش از ۹۱ هزار تن مس کاتد است که در مقایسه با دوره مشابه پارسال رشد یک درصدی دارد.

 • چالش های صنعت نوشت افزار در شرایط کرونایی

  چالش های صنعت نوشت افزار در شرایط کرونایی

   رئیس انجمن صنفی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور گفت: نوشت افزار رابطه مستقیم با دانش آموز و دانشجو دارد و با اوضاع کرونا و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها ضربه زیادی به تولیدکننندگان این بخش وارد شده است.

 • ظرفیت ها و چالش‌های صنعت کفش ایران

  ظرفیت ها و چالش‌های صنعت کفش ایران

  لشگری عضو هیئت مدیره جامعه صنعت کفش ایران در گفتگو با شبکه ایران کالا به طرح مشکلات و فرصتهای این صنعت پرداخت.

 • امکان فروش ۶۰ درصد سهام عدالت برای همه

  امکان فروش ۶۰ درصد سهام عدالت برای همه

  مدیر برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به امکان فروش ۶۰ درصد سهام عدالت از این هفته گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند نیز می توانند در سامانه تغییر وضعیت دهند و سهام خود را بفروشند.

 • واگذاری اموال مازاد دولت از طریق بورس کالا

  واگذاری اموال مازاد دولت از طریق بورس کالا

  مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران گفت: در پی درخواست وزارت راه و شهرسازی برای استفاده و بهره‌مندی بازار مسکن از ظرفیت‌های بازار سرمایه، طی ماه‌های اخیر مذاکرات مفصلی میان بورس کالای ایران و وزارتخانه انجام شد که از این رو شاهد نخستین عرضه یک واحد تجاری در روزهای آینده خواهیم بود.  

 • همتی: کاهش نرخ ارز در راه است

  رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که نرخ واقعی ارز بسیار پایین‌تر از قیمت فعلی در بازار است و در روزهای آینده نرخ ارز کاهش می یابد از راه اندازی سامانه تلفنی بانک مرکزی برای پاسخگویی به درخواست های تسهیلات خرد خبر داد.

 • بانک ها موظف به پاسخگویی درباره سهام عدالت شدند

  بانک ها موظف به پاسخگویی درباره سهام عدالت شدند

  معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد، در بخشنامه‌ای، بانک‌های دولتی را موظف کرد تا اطلاع رسانی لازم را درباره پذیرش سهام عدالت به عنوان وثیقه صدور کارت اعتباری انجام دهند.