تقدیر شهرک صنعتی عباس آباد از شبکه تلویزیونی ایران کالا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تقدیر شهرک صنعتی عباس آباد از شبکه تلویزیونی ایران کالا

  • سه شنبه 12 آذر 1398 18:12
  • شناسه 40319
تقدیر شهرک صنعتی عباس آباد از شبکه تلویزیونی ایران کالا

رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد طی نامه ای از اقدامات شبکه تلویزیونی ایران کالا در جهت حمایت از تولید ایرانی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا سید سجاد هاشمی (رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد) در نامه ای خطاب به ریاست محترم سازمان، از مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا و تمامی عوامل این شبکه به خاطر حمایت از تولیدات ایرانی، معرفی محصولات تولید داخل و بیان مشکلات تولید کنندگان تقدیر و تشکر کرد.

متن این نامه به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی عسکری

ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام

احتراما به استحضار می رساند در سال رونق تولید و حمایت از تولیدات داخلی که بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، تنها راهگشای اقتصادی کشور می باشد، شبکه ایران کالا به ریاست جناب آقای دکتر زابلی زاده در این راستا گام محکمی برداشته و در معرفی تولیدات و صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی عباس آباد و همچنین بیان مشکلات این صنایع همت گماشته و به یاری صنعتگران شتافته است.

هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد، ضمن سپاس و قدردانی از زحمات جناب آقای دکتر زابلی زاده و همکاران ایشان در شبکه ایران کالا، از درایت و رهبری جنابعالی در هدایت رسانه ملی به سوی اهداف اقتصادی کشور نیز تشکر ویژه می نماید.

ان شاء ا... تلاش های رزمندگان خط مقدم تولید با حمایت های رسانه ای صدا و سیما گام مستحکمی در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی باشد.

با تقدیم احترام - سید سجاد هاشمی

رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها