ظرفیت های صنعت گردشگری کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ظرفیت های صنعت گردشگری کشور

  • چهارشنبه 23 بهمن 1398 15:52
  • شناسه 41442
ظرفیت های صنعت گردشگری کشور

یک کارشناس صنعت گردشگری در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: نمایشگاه ها فرصت بینظیری برای شناساندن ظرفیت های صنعت گردشگری دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  آقای وثوقی کارشناس گردشگری  با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع توانمندی های صنعت گردشگری  پرداخت.

وثوقی ضمن اشاره به اینکه گردشگری یک رفتار اقتصادی است گفت: نمایشگاه های گردشگری در ایران فراز و فرودهای زیای داشت و البته این ظرفیت یکی از فرصت های بزرگ برای هر صنعت و خدمتی بشمار می رود.

وی ادامه داد: نمایشگاه ها فرصت خیلی خوبی را برای خدمات و بنگاه ها به وجود آورده است

این کارشناس گردشگری اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین زمینه‌های ایجاد شادی و نشاط در جامعه، صنعت گردشگری است که از طریق آن می‌توان به امر تبادل فرهنگی و غنا بخشیدن به فرهنگ مردم نیز یاری رساند.

وی ادامه داد: گردشگری بجز اینکه یک پدیده فرهنگی است، در قرن بیستم و با پیشرفت وسایل حمل‌ونقل و امکانات اقامتی تبدیل به یکی از سودده‌ترین صنایع جهان نیز شده است. ایران با دارا بودن امکانات طبیعی و فرهنگی فراوان تنها احتیاج به مدیریت مناسب ظرفیت‌ها و اندکی سرمایه‌گذاری دارد تا بتواند تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری جهان شود.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های کارشناس گردشگری را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها