یک کسب و کار خوب از کجا باید شروع شود؟! | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

یک کسب و کار خوب از کجا باید شروع شود؟!

  • دوشنبه 05 اسفند 1398 20:07
  • شناسه 41679
یک کسب و کار خوب از کجا باید شروع شود؟!

یک کارشناس اقتصادی در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت:پیش از شکل گیری یک ایده خلاقانه واقعی شکل بگیرد و شما پاسخ آن را در کسب و کار بگیرید هزاران ایده ناب و موفق وجود داشته مه برگرداننده شده این اولین الویت ذهنی باید باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا دکتر علیرضا عاشوری کارشناس مسائل اقتصادی  با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع  کسب و کارهای نوپا پرداخت.

یک کارشناس اقتصادی گفت:پیش از شکل گیری یک ایده خلاقانه واقعی شکل بگیرد و شما پاسخ آن را در کسب و کار بگیرید هزاران ایده ناب و موفق وجود داشته مه برگرداننده شده این اولین الویت ذهنی باید باشد.

وی گفت: بدیهی است که راه اندازی یک کسب و کار جدید ریسک های زیادی را به همراه دارد که البته با برنامه ریزی می توان شانس موفقیت را بالا برد.بنابراین بهترین نقطه شروع آن است که نقاط قوت وضعف خود را بعنوان دارنده یک کسب و کار بشناسید.

عاشوری تاکید کرد: این را همیشه در نظر داشته باشید که در صورت شروع یک کسب و کار کوچک،این خود شما هستید و نه شخص دیگر که باید تصمیم بگیرید که چگونه پروژه،برنامه ها و زمان خود را مدیریت کنید.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های این کارشناس اقتصادی را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها