سال 99 سال شکوفایی کسب و کارهای دیجیتالی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سال 99 سال شکوفایی کسب و کارهای دیجیتالی

  • چهارشنبه 06 فروردین 1399 16:26
  • شناسه 42271
سال 99 سال شکوفایی کسب و کارهای دیجیتالی

مهریزدان کارشناس حوزه کسب کار در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: در سال جدید باید همه ی کسب و کارهای دیجیتال دست و به دست هم دهند و برای موفقیت یکدیگر تلاش کنند زیرا این سال، سال شکوفایی کسب و کارهای دیجیتالی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  آقای مهریزدان کارشناس حوزه کسب و کار با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصادی این شبکه به موضوع کسب و کارهای اینترنتی پرداخت.

مهریزدان در ابتدا به مرور عملکرد و فعالیت کسب و کارهای دیجیتال در سال 98 پرداخت و گفت: کسب و کارهای دیجیتال فراز و نشیب های زیادی را در سال گذشته تجربه کردند و در کل می توان گفت سال پر فروغی را تجربه کردند.

وی ضمن اشاره به اینکه با شیوع بیماری کرونا متوجه شدیم که حضور کسب و کارهای دیجیتال بسیار لازم و ضروری است تصریح کرد: به هیچ عنوان نمیتوان از حضور کسب و کارهای دیجتال صرف نظر کرد و آنها را ندید امروز همه ی ما هستیم فقط نوع حضورمان میتواند گویای نوع موفقیت ما باشد.

این کارشناس حوزه کسب و کار افزود: ویروس کرونا نکته ای را به همه ی ما نشان داد که کسب و کارهای دیجیتال فرصتی را به صاحبان کسب و کار می دهد تا بتوانند خودشان را در ذهن مخاطبان جابندازند و در نتیجه ارزش برندشان را افزایش دهند.

وی تصریح کرد: سال 99 سال شکوفایی کسب و کارهای دیجیتالی است بشرط آنکه دست و به دست هم بدهیم و با کمک به همدیگر در این حوزه موفق شویم. صاحبین کسب و کارهم متوجه می شوند اگر درست هزینه کنند سرمایه گذاری  خوبی انجام دادند.

مهریزدان افزود: ماهیت این کسب و کارها باید به این صورت باشد که با تمام امکاناتی که در اختیار دارند و با شناخت موقعیت های مناسب اقدام به سرمایه گذاری کنند.

 

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های این کارشناس حوزه کسب و کار را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها