آیا سهمیه بنزین ویژه‌ای به جانبازان پرداخت می‌شود؟ | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آیا سهمیه بنزین ویژه‌ای به جانبازان پرداخت می‌شود؟

 • دوشنبه 11 فروردین 1399 00:15
 • شناسه 42377
آیا سهمیه بنزین ویژه‌ای به جانبازان پرداخت می‌شود؟

رضایی از آخرین جزئیات سهمیه ویژه بنزین جانبازان و ایثارگران در فروردین ۹۹ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا امروز خبری مبنی بر سهمیه بنزین ویژه ایثارگران فروردین برای ایثارگران از سوی بنیاد شهید در نظر گرفته شده است.

براساس این گزارش، تبریزی مدیر کل تسهیلات بنیاد شهید گفت: جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد سهمیه دولتی، ماهیانه ۱۲۰ لیتر و همچنین جانبازان ۷۰ درصد هم ماهیانه ۱۸۰ لیتر بنزین دریافت می‌کنند.

در این باره شهرام رضایی مدیر برنامه ریزی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ، با اشاره به واریز سهمیه بنزین ویژه ایثارگران در فروردین ۹۹ گفت: در حال حاضر برای سهمیه جانبازان منتظر دریافت اطلاعات از وزارت کشور هستیم که به شکل اعتباری همانند تاکسی‌های اینترنتی شارژ شود.

مدیر برنامه ریزی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اضافه کرد: تا این لحظه چیزی به شرکت ملی پخش اعلام نشده به محض دریافت اطلاعات به اعتبار کارت سوخت واریز می‌شود که می‌توانند در جایگاه‌های سوخت از این اعتبار برای دریافت سوخت استفاده کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • شرکت مسینو

  پیشران

  شرکت مسینو (19)

  دست سازه های مسی مسینو با الهام از هنر و فرهنگ غنی ایرانی با دست هنرمندان با ذوق ایرانی طراحی و تولید میگردند.

 • شرکت مکران ساحل آرامش

  پیشران

  شرکت مکران ساحل آرامش (24)

  شترمرغ بزرگترین پرنده زنده دنیاست و تخم آن نیز از هر پرنده زنده دیگری بزرگتر است. شترمرغ ظاهر منحصربه فردی دارد که آن را از پرندگان دیگر متمایز می‌کند و با گردن و پا‌های بلند خود قادراست با سرعت حدود ۷۰ کیلومتر بر ساعت بدوند که بالاترین سرعت زمینی در میان تمام پرنده‌هاست. چابهار به دلیل شرایط آب و هوایی و قرار داشتن و همجواری با آب‌های دریای عمان یکی از مکان‌های مناسب برای پرورش شتر مرغ است. شرکت مکران ساحل آرامش با پرورش شتر مرغ توانسته است علاوه بر گوشت، تخم و پوست و پر‌های این پرنده را که کاربرد زینتی دارد به بازار عرضه نماید

 • شرکت تفکرفرازان پویا

  پیشران

  شرکت تفکرفرازان پویا (32)

  تولید و بسته بندی انواع غذاهاي آماده و نيمه آماده غير كنسروي صنایع غذایی آرمیتا به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید غذاهای آماده در کشور, با مساحتی بالغ بر 15 هزار متر مربع با پنج سالن و سه آزمایشگاه مجزا با بیش از 130 نفر پرسنل به صورت مستقیم و صدها نفر به صورت غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند

 • شرکت یاس کویر ابرکوه

  پیشران

  شرکت یاس کویر ابرکوه (33)

  تولید انواع فرآورده هاي لبني شرکت ياس کوير ابرکوه در در اواخر سال 1387 در ناحيه صنعتي شهرستان ابرکوه استان يزد تاسيس و راه اندازي شد . این شرکت با ديدگاهي نو در سطح گسترده فعاليت خود را شروع و با افزايش سرمايه ثابت شرايط توليد روزانه 60 تن انواع فرآورده هاي لبني را در برنامه کوتاه مدت خود فراهم نمود.

 • شرکت سپید پلاست منطقه آزاد چابهار

  پیشران

  شرکت سپید پلاست منطقه آزاد چابهار (22)

  شرکت سپید پلاست منطقه آزاد چابهار فعال در زمینه های تولید انواع پلاست، کیسه، چاپ و دوخت و سایز بندی و طراحی در چهارچوب قوانین ومقررات منطقه آزاد چابهار تاسیس شد و در این مدت به پیشرو بودن در تکنولوژی و نوآوری محصولات اقدام کرده و به اهداف شرکت دست یافته است.

آخرین خبرها