توضیحات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تعطیلی پمپ بنزین ها | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

توضیحات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تعطیلی پمپ بنزین ها

 • دوشنبه 11 فروردین 1399 02:24
 • شناسه 42386
توضیحات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره تعطیلی پمپ بنزین ها

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر اینکه جایگاه‌ها تحت هیچ شرایطی محدودیت، ممنوعیت و یا توقف توزیع سوخت نخواهند داشت، گفت: به مردم اعلام و تاکید می‌کنیم که نگران نباشند، سوخت به میزان کافی موجود است و به صورت شبانه‌روزی در تمامی جایگاه‌ها عرضه می‌شود، با رعایت بهداشت فردی و توصیه‌هایی که در زمینه رعایت ایمنی می‌شود، به پمپ بنزین مراجعه و سوخت خود را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا کرامت ویس‌کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، اظهار داشت: هیچ جایگاهی تعطیل نخواهد شد و عرضه سوخت به صورت 24 ساعته ادامه خواهد داشت.

مردم به جایگاه‌ها هجوم نیاورند؛ سوخت هست، هیچ جایگاهی هم تعطیل نمی‌شود

وی با بیان اینکه در این وضعیت خاص همه ما باید جو آرامش به جامعه تزریق کنیم، از مردم خواست به جایگاه‌های عرضه سوخت هجوم نیاورند، جایگاه‌ها شبانه‌روز، سوخت مورد نیاز را عرضه خواهند کرد و متوقف و یا تعطیل نخواهند شد.

با احتیاط‌های بهداشتی به پمپ بنزین‌ها بروید

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه گفت: بعد از درمانگاه و بیمارستان‌ها، دومین مکان حساس و خطرآفرین به لحاظ انتقال ویروس کرونا جایگاه‌ها هستند بنابراین مردم احتیاط‌های لازم را بعمل آورند و الزامات بهداشتی را بهنگام مراجعه به پمپ بنزین‌ها جهت حفظ سلامت خود رعایت کنند.

جایگاه‌ها در هیچ بحرانی خدمت‌رسانی را متوقف نکرده‌اند

وی تصریح کرد: جایگاه‌های عرضه سوخت در تمامی بحران‌ها و شرایط خاصِ حوادثِ طبیعی از جمله سیل و زلزله در خط مقدم خدمات‌رسانی و همواره در سرویس بوده‌اند و هیچگاه خدمت‌رسانی را متوقف نکرده‌اند.

ویس‌کرمی با اشاره به برخی گلایه‌ها مبنی بر کاهش درآمد جایگاه‌ها توضیح داد: در حال حاضر نه تنها کشور ما بلکه تمام دنیا در شرایط ویژه و خاصی بسر می‌برند، بسیاری از رستوران‌ها و هتل‌ها به طور کلی تعطیل شده‌اند، فرودگاه‌ها با حداقل ظرفیت کار می‌کنند و اتفاقی هم نیفتاده است، درست است که فروش بنزین روند کاهشی داشته و تعداد کارگران پمپ بنزین‌ها نیز کاهش یافته است اما اینها دلیل قانع کننده‌ای برای تعطیلی جایگاه‌ها نیست .

نگران سوخت نباشید

وی خاطرنشان کرد: ما به مردم اعلام و تاکید می‌کنیم که نگران نباشند، سوخت به میزان کافی موجود است و به صورت شبانه‌روزی در تمامی جایگاه‌ها عرضه می‌شود، با رعایت بهداشت فردی و توصیه‌هایی که در زمینه رعایت ایمنی می‌شود به پمپ بنزین مراجعه و سوخت خود را دریافت کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه ما 3800 جایگاه در کشور داریم که قرار نیست تحت هیچ شرایطی محدودیت، ممنوعیت و یا توقف توزیع سوخت داشته باشند، گفت: مردم بدانند جایگاه‌های عرضه سوخت بی‌وقفه در مدار سرویس هستند، بنابراین بدون ازدحام و در کمال آرامش به جایگاه مراجعه کنند و به اخبار کذبی که قصد تشویش اذهان عمومی را دارند، توجه نکنند.

وی یادآور شد: ما این را قبول داریم که جایگاه‌داران کمبود مواد ضدعفونی، ماسک و دستکش دارند چون میزان مصرف این اقلام در جایگاه‌ها زیاد بوده و در این شرایط باید علاوه بر سوخت‌رسانی، نکات بهداشت فردی را هم رعایت کنند، از این بابت نهایت قدردانی را از جایگاه‌داران و اپراتورها داریم. اما باید درک کنیم که شرایط کشور خاص و ویژه است و باید همکاری‌های لازم را انجام دهند تا از این وضعیت عبور کنیم.

کاهش 50 درصدی مصرف بنزین

ویس‌کرمی درباره کاهش فروش بنزین نیز بیان کرد: با توجه به کاهش تردد در جاده‌ها و محدودیت‌های ایجاد شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، مصرف بنزین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش یافته اما در مصرف نفت‌گاز تغییر کمی را شاهد هستیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (538)

  پیگیری غرق شدن شناور بهبهان، قرعه کشی 15 هزار خودرو گروه خودرو سازی ایران، قوانین مربوط به تولید مسکن، اخبار اقتصادی تحریریه اقتصاد ساعت 16 شنبه 17 خرداد

 • شرکت مسینو

  پیشران

  شرکت مسینو (19)

  دست سازه های مسی مسینو با الهام از هنر و فرهنگ غنی ایرانی با دست هنرمندان با ذوق ایرانی طراحی و تولید میگردند.

 • شرکت مکران ساحل آرامش

  پیشران

  شرکت مکران ساحل آرامش (24)

  شترمرغ بزرگترین پرنده زنده دنیاست و تخم آن نیز از هر پرنده زنده دیگری بزرگتر است. شترمرغ ظاهر منحصربه فردی دارد که آن را از پرندگان دیگر متمایز می‌کند و با گردن و پا‌های بلند خود قادراست با سرعت حدود ۷۰ کیلومتر بر ساعت بدوند که بالاترین سرعت زمینی در میان تمام پرنده‌هاست. چابهار به دلیل شرایط آب و هوایی و قرار داشتن و همجواری با آب‌های دریای عمان یکی از مکان‌های مناسب برای پرورش شتر مرغ است. شرکت مکران ساحل آرامش با پرورش شتر مرغ توانسته است علاوه بر گوشت، تخم و پوست و پر‌های این پرنده را که کاربرد زینتی دارد به بازار عرضه نماید

 • شرکت تفکرفرازان پویا

  پیشران

  شرکت تفکرفرازان پویا (32)

  تولید و بسته بندی انواع غذاهاي آماده و نيمه آماده غير كنسروي صنایع غذایی آرمیتا به عنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید غذاهای آماده در کشور, با مساحتی بالغ بر 15 هزار متر مربع با پنج سالن و سه آزمایشگاه مجزا با بیش از 130 نفر پرسنل به صورت مستقیم و صدها نفر به صورت غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند

 • شرکت یاس کویر ابرکوه

  پیشران

  شرکت یاس کویر ابرکوه (33)

  تولید انواع فرآورده هاي لبني شرکت ياس کوير ابرکوه در در اواخر سال 1387 در ناحيه صنعتي شهرستان ابرکوه استان يزد تاسيس و راه اندازي شد . این شرکت با ديدگاهي نو در سطح گسترده فعاليت خود را شروع و با افزايش سرمايه ثابت شرايط توليد روزانه 60 تن انواع فرآورده هاي لبني را در برنامه کوتاه مدت خود فراهم نمود.

آخرین خبرها