گفتانه؛ پل ارتباطی شبکه ایران کالا با مخاطبان و تولیدکنندگان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گفتانه؛ پل ارتباطی شبکه ایران کالا با مخاطبان و تولیدکنندگان

 • جمعه 29 فروردین 1399 03:49
 • شناسه 42858
گفتانه؛ پل ارتباطی شبکه ایران کالا با مخاطبان و تولیدکنندگان

برنامه تلویزیونی گفتانه با هدف ایجاد ارتباط با مخاطبان و تولید کنندگان، همچنین معرفی برنامه ها و فعالیت های شبکه تلویزیونی ایران کالا تولید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا این برنامه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که یکی از آنها پخش پیام صوتی مخاطبان برنامه است. در این بخش پیام های مخاطبان شامل تقدیر و تشکر یا انتقاد آنها از برنامه های شبکه، همچنین پیشنهادها برای بهبود کیفیت تولیدات ایران کالا پخش می شود.

آنسوی لنز، بخش دیگر از این برنامه است که هدفش اطلاع رسانی از پشت صحنه برنامه های ایران کالاست. در این بخش علاوه بر معرفی برنامه های پرمخاطب و جذاب شبکه، پشت صحنه آنها نیز به نمایش گذاشته می شود.

یکی از برنامه های مهم شبکه ایران کالا مسابقه ایرونی جات است که با اجرای یکی از بازیگران سینما و تلویزیون از شبکه ایران کالا پخش می شود. نکته جالب توجه در این مسابقه محوریت کالای ایرانی در طرح پرسش ها و اهدای کالای ایرانی به عنوان جوایز به شرکت کنندگان است.

پایگاه اطلاع رسانی ایران کالا، بخش های مختلف و متنوعی دارد که معرفی آنها می تواند مخاطبان را در انتخاب محتوای مورد نظرشان راهنمایی کند.

یکی از بخش های ثابت گفتانه معرفی بخش های سایت اینترنتی شبکه ایران کالا است.

این شبکه تلویزیونی علاوه بر فعالیت های رسانه ای، فعالیت های دیگری نیز دارد که هدف آن ارج نهادن کالا و سرمایه انسانی ایرانی است. تهیه گزارش از رخدادهای داخلی شرکت های ایرانی (مثل سالروز تاسیس کارگاه و کارخانه) از جمله این فعالیت هاست.

اولین قسمت از برنامه گفتانه روز پنجشنبه 28 فروردین به روی آنتن رفت که علاقمندان می توانند برای مشاهده آن به صفحه اختصاصی برنامه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • محمد شفقی

  سازدهنی

  محمد شفقی (32)

  یکی از قدیمی ترین و مهم ترین تولید کنندگان فرش

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (525)

  طرح راه اندازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار، ، تعیین تکلیف دستمزد کارگران، آخرین اخبار پلیس امنیت اقتصادی، آخرین اخبار اقتصادی: 1.6 میلیون نفر متقاضی مسکن ملی، بازگشت رونق به بازار سرمایه تحریریه اقتصاد ساعت 12 شنبه 10 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (519)

  توانمندی تولید کنندگان، سیاست های پولی بانک مرکزی، گشت مشترک تعزیرات در بازار لوازم خانگی، اخبار اقتصادی: تسهیلات دهی به 12 رسته گل و گیاه زینتی، دریافت 60 هزار قطعه زمین برای ساخت مسکن تحریریه اقتصاد ساعت 12 چهارشنبه 07 خرداد

 • تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه اقتصاد (524)

  آیا روند بازار بورس و سهام عدالت در ماه های اخیر، آخرین اخبار و آمار کشاورزی، صنعت دام و طیور استان کردستان، اخبار اقتصادی روز: نخستین افتتاح طرح اقدام ملی مسکن در سیرجان انجام می‌شود و... تحریریه اقتصاد ساعت 10 شنبه 10 خرداد

 • پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت

  گفتانه

  پشت صحنه برنامه چشم انداز، معرفی بخش مخاطبان سایت (7)

  پشت صحنه برنامه چشم انداز اقتصاد، پیام تصویری مهرافزار، مدیریت پارچه سرای ایلکار، پیام صوتی مخاطب، معرفی بخش مخاطبان سایت و... بخشهای برنامه این هفته را تشکیل می دهند.

آخرین خبرها