آغاز مجدد پروازهای مسافری فرودگاه پیام از نیمه خرداد ماه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آغاز مجدد پروازهای مسافری فرودگاه پیام از نیمه خرداد ماه

  • سه شنبه 06 خرداد 1399 22:25
  • شناسه 43564
آغاز مجدد پروازهای مسافری فرودگاه پیام از نیمه خرداد ماه

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام ضمن اعلام خبر آغاز مجدد پروازهای مسافری فرودگاه بین‌المللی پیام از نیمه دوم خردادماه، گفت: اهواز ، کیش و مشهد مقصدهای پروازی فرودگاه بین‌المللی پیام هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، «نادر مطلق ثناگو» گفت: وقفه ایجاد شده در پروازهای مسافری پیام به دلایل محدودیت‌های پروازی در شرایط کرونا بوده است که از اواسط خردادماه و در صورت عادی شدن شرایط، پروازهای مسافری فرودگاه پیام از سرگرفته خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته و استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذار خارجی، کیش، مشهد و اهواز از مقصدهای پروازی فرودگاه بین‌المللی پیام خواهند بود. 

وی ادامه داد: با توسعه پروازهای مسافری در استان البرز کسب و کار مشاغل مرتبط با این حوزه رونق خواهد گرفت، بنابراین نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان برای تحقق این مهم باید برنامه‌ریزی داشته باشند.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به اینکه بستر و زیرساخت‌های لازم با راه‌اندازی ترمینال مسافری و اخذ مجوزهای لازم و کسب استانداردهای مورد نیاز فراهم شده، اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک شاهد توسعه پروازهای مسافری فرودگاه پیام هستیم به نحوی که سایر استان‌های هم جوار نیز بیش از پیش از این امکان فراهم شده بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها