برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون + مصوبات | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون + مصوبات

  • شنبه 10 خرداد 1399 11:01
  • شناسه 43621
برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون + مصوبات

مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا از برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون با هدف بررسی عملکرد اتاق تعاون استان قزوین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا حاج محمدی در گفتگوی تصویری با شبکه ایران کالا مهمترین خبرهای بخش تعاونی را اطلاع رسانی کرد.

برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون

وی در ابتدا از برگزاری نشست مجازی کمیسیون بانوان در اتاق تعاون خبر داد و گفت: نشست تخصصی کمیسیون بانوان با توجه به شیوع ویروس کووید۱۹ با هدف تبادل تجربیات و ارائه گزارش عملکرد اتاق تعاون استان قزوین به صورت آنلاین برگزار شد.

مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران ادامه داد: کمیسیون بانوان با هدف بررسی وضعیت عملکرد کمیسیون تخصصی بانوان اتاق تعاون استان قزوین در سال  ۱۳۹۸ و ارائه برنامه ها و راهکارهای پیشنهادی کمیسیون بانوان در سال ۱۳۹۹ با توجه به اولویت “آسیب های اقتصادی” بحران های ملی و مشارکت اتاق های تعاون استانی در حل مشکلات و مسایل موجود این جلسه را برگزار کرد.

سایت اینترنتی دهکده شاپ راه اندازی شد

حاج محمدی اظهار داشت: بر اساس مصوبات کمیسیون بانوان، فروشگاه آنلاین دهکده شاپ برای معرفی و فروش محصولات دامی، کشاورزی و صنایع دستی راه اندازی و رونمایی شد. این فروشگاه به منظور معرفی و فروش محصولات در استان قزوین ایجاد شده است.

وی افزود: در این نشست، هنرهای سنتی روستای الولک با موضوعیت عروسکهای محلی جهت ارتباط با باشگاه صنایع دستی یونسکو تحت پروژه احیا و ثبت عروسکهای ایرانی، که نماینده ای از آن روستا به کمیسیون بانوان اتاق ایران، معرفی شد.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیر روابط عمومی اتاق تعاون ایران را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها