هنوز علت غرق شدن شناور بهبهان مشخص نیست | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

هنوز علت غرق شدن شناور بهبهان مشخص نیست

  • شنبه 17 خرداد 1399 19:02
  • شناسه 43721
هنوز علت غرق شدن شناور بهبهان مشخص نیست

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر در گفت و گو با شبکه ایران کالا اطلاعات جدیدی از حادثه غرق شدن شناور بهبهان ارائه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا نورالله اسعدی در گفت و گوی تصویری با برنامه تلویزیونی تحریریه اقتصاد گفت: یک شناور باری به نام «بهبهان» که در روز ١٣ خرداد با حمل بار مصالح ساختمانی و سرامیک از بندر خرمشهر عازم بندر ام القصر عراق بود شامگاه 15 خرداد در  کانال آبی «خورعبدالله» میان عراق و کویت و در محدوده استحفاظی آبهای عراق غرق شد. 

وی تعداد خدمه این شناور را ٧ نفر عنوان کرد و افزود: براساس آخرین اطلاعات وآمار رسیده متاسفانه یکی از خدمه این شناور جان خود را از دست داده و چهار خدمه نجات پیدا کرده و دو خدمه دیگر نیز مفقود شده‌اند.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر ادامه داد: چون این حادثه در محدوده عراق اتفاق افتاده هنوز جزئیات دقیق و متقن علت حادثه به ما گزارش نشده و در حال پیگیری این موضوع هستیم.

وی افزود: جزییات کامل این حادثه بعد از تکمیل اطلاعات بدست آمده متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

اسعدی اظهار داشت: بعد از اطلاع از حادثه غرق شدن شناور تجاری بهبهان، شناور امداد و نجات با حضور در محل حادثه عملیات جستجو  را آغاز کردو یک یدک کش به همراه کارشناسان دریایی بندر خرمشهر با هماهنگی با مقامات عراقی به محل حادثه اعزام شد.

به گفته مدیرکل بندر خرمشهر تاکنون یک نفر از خدمه فوت کرده و ۴ نفر نجات یافته اند، ۲ نفر نیز مفقود شده اند که یک نفر ایرانی و یک تن دیگر هندی است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها