خدمات روانشناسی رایگان در موسسه حقوقی شبانه‌روزی حامی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

خدمات روانشناسی رایگان در موسسه حقوقی شبانه‌روزی حامی

  • سه شنبه 03 تیر 1399 17:02
  • شناسه 43969
خدمات روانشناسی رایگان در موسسه حقوقی شبانه‌روزی حامی

مدیرعامل موسسه حقوقی حامی می گوید: این موسه برای نخستین بار در کشور اقدام به ارائه مشاوره حقوقی رایگان پیش از تشکیل پرونده حقوقی نموده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  شیرازی مدیرعامل موسسه حقوقی حامی با حضور در استودیو تحریریه خبر شبکه ایران کالا با تاکید بر مزیتهای استفاده از خدمات این موسسه گفت: موسسات حقوقی همه خدمات را به یک شککل ثابت انجام میدهند در حالی که موسسه حقوقی حامی اولین موسسه شبانه روزی در کشور و دنیا است.

وی در خصوص فعالیت‌های شبانه موسسه گفت: با مطالعه بر روی پرونده هایی که به ما مراجعه می‌شود متوجه شدیم که اغلب مشکلات در حوزه خانواده است. زمانی که این اختلافات پیش می آید درست بعد از پایان ساعت اداری و اشتغال زن و مرد است. حضور مردان در منزل در برخی موارد موجب ایجاد تنش‌هایی در خانواده می‌شود، تفاوت موسسه حقوقی حامی با موسسات دیگر حقوقی دقیقا اینجا مشخص می شود. این موسسه نخستین مرکز حقوقی دارای دپارتمان روانشناسی در ایران و دنیا است.

مدیر عامل موسسه حقوقی حامی در ادامه توضیح داد: ما سوژه های طلاق را که به موسسه ارجاع میشود در بدو ورود پرونده تشکیل نمی‌دهیم و با مشاوره روانی و تشخیص بررسی می کنیم در صورت نیاز به طلاق بین زوجین اقدام به تشکیل پرونده می‌کنیم.

وی تاکید کرد: مشاوره در موسسه حقوقی حامی کاملاً رایگان بوده و هزینه‌ای بابت مشاوره رایگان روانی دریافت نمی شود

شیرازی در ادامه درباره خدمات چتر حمایتی حامی گفت: ما به دنبال این هستیم که الگوی بیمه حقوقی کشورمان را در دنیا معرفی کرده و آن را به همه جای دنیا صادر کنیم. افرادی که عضو چتر حمایتی حامی می شوند تا یک سال می توانند از خدمات حقوقی ما استفاده کنند و اگر از خدمتی طی یکسال استفاده نکنند در پایان سال می‌توانند ۸۰ درصد هزینه عضویت و بیمه خدمات یکساله را دریافت کنند.

وی افزود: امام هموطنان ما در هر جای ایران می توانند با ما تماس بگیرید و از خدمات حقوقی چتر حمایت حامی بهره مند شود شماره های تماس ۶۶۸۹۴۸۳۷ و شماره همراه  ۰۹۰۲۷۵۹۳۷۷۵ راه تماس با موسسه حقوقی حامی است. تیم مشاوره حقوقی ما در هر ساعت از شبانه روز آماده مشاوره و ارائه خدمات به مردم عزیز کشور هستند.

وی در پایان افزود: برای اطلاع از جزییات تعرفه ها و حق عضویت می توانید به آدرس اینترنتی سایت www.hammi.ir  مراجعه کنید.

مشروح صحبت های مدیرعامل موسسه حقوقی حامی را می توانید در ویدیوی پیوست مشاهده کنید.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها