سهامداران اسیر هیجانات نشوند / مقاومت در شاخص یک و نیم میلیون واحدی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سهامداران اسیر هیجانات نشوند / مقاومت در شاخص یک و نیم میلیون واحدی

  • دوشنبه 09 تیر 1399 15:27
  • شناسه 44028
سهامداران اسیر هیجانات نشوند / مقاومت در شاخص یک و نیم میلیون واحدی

کارشناس مسائل اقتصادی در گفت و گو با شبکه ایران کالا از سهامداران خواست تا در روزهای اصلاح شاخص کل بورس، هیجانی عمل نکرده و وارد صف های فروش نشوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا حسین محمودی اصل، کارشناس مسائل اقتصادی در گفت و گوی با برنامه تحریریه اقتصاد  اظهار داشت: طی هفته های اخیر بازار بورس 50 هزار میلیارد تومان جذب نقدینگی کرده و برای دولت فضایی را برای تامین مالی دولت ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: اگر بورس چنین فضایی را برای تامین مالی دولت ایجاد نمی کرد دولت مجبور به استقراض می شد که این امر نهایتا به افزایش تورم منتهی می شد.

محمودی اصل افزود: با توجه به اینکه طی ماه های اخیر در تمام بازارها  شاهد رشد تورم بوده ایم علی القاعده اکثر سهام های بورس اوراق بهادار نیز افزایش قیمت پیدا کرد و شاخص به نزدیک عدد یک میلیون و 500 هزار واحد رسید. البته با رسیدن بازار بورس به عدد یک و نیم میلیون واحد که مقاومت اصلی شاخص کل است دو الی سه روز درگیر آن مقاومت خواهد بود.

وی از تازه واردهای بورس خواست تا به جای گرفتن سیگنال از فضای مجازی به سراغ سهام های بنیادی و یا صندوق های سرمایه گذاری بروند.

محمودی اصل از سهامداران خواست تا اسیر هیجانات کاهش شاخص نشوند و در صف فروش سهم قرار نگیرند.

وی ابراز امیدواری کرد  روزی فرا برسد که مردم به جای خرید و فروش ارز و خودرو سرمایه خود را به بازار بورس آورده و سهام های سودآور و تولیدکننده را خریداری و معامله کنند.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های حسین محمودی اصل را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها