آخرین وضعیت پرداخت وام کرونا به مشاغل فاقد بیمه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آخرین وضعیت پرداخت وام کرونا به مشاغل فاقد بیمه

  • شنبه 28 تیر 1399 17:59
  • شناسه 44230
آخرین وضعیت پرداخت وام کرونا به مشاغل فاقد بیمه

مدیرکل دفتر توسعه اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در گفتگو با شبکه ایران کالا آخرین وضعیت پرداخت وام کرونایی به مشاغل بیمه شده و فاقد بیمه را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ازوجی، مدیرکل دفتر توسعه اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در گفتگوی تلفنی با برنامه تلویزیونی تحریریه اقتصاد اظهار داشت: پیرو حمایت های دولت از مشاغل رسمی و بیمه شده، بر اساس بررسی های وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، بخشی از واحدهای غیررسمیِ فاقد بیمه از ناحیه شیوع ویروس کرونا آسیب دیدند که مشمول قانون پرداخت وام خواهند بود.

وی ادامه داد: بر همین اساس اطلاعات مورد نظر از متقاضیان اخذ شده و از هفته گذشته پیامک ها برای متقاضیان ارسال شده و  انشاالله به زودی  ثبت نام ها به پایان رسیده و وارد فاز عملیاتی می شود.

ازوجی افزود: بر اساس اطلاعات موجود، بیش از 148 هزار پرونده به بانک ها ارسال شده و بخش کمی در نزد دستگاه ها برای بررسی باقیمانده است.

مدیرکل دفتر توسعه اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی  اضافه کرد: اطلاعات استخراج شده از سامانه کارا حاکی از آن است تقریبا حدود 11 میلیارد تومان تا کنون به متقاضیان وام پرداخت شده است که بخش عمده آن مربوط به رانندگان بیمه شده است.

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیرکل دفتر توسعه اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها