آبان را با «قرون به قرون» شروع کنید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آبان را با «قرون به قرون» شروع کنید

  • چهارشنبه 30 مهر 1399 12:20
  • شناسه 46559
آبان را با «قرون به قرون» شروع کنید

مسابقه تلویزیونی قرون به قرون از ابتدای آبان مهمان خانه های مخاطبان شبکه ایران کالا می شود.

محمد امین فیض آبادی (تهیه کننده برنامه قرون به قرون) در گفتگو با  پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  از آغاز پخش این مسابقه تلویزیونی خبر داد و اظهار داشت: مسابقه قرون به قرون در ابتدای امسال با دستور دکتر زابلی زاده، مدیر محترم شبکه ایران کالا، تولید شد و اکنون پس از گذشت شش ماه به مرحله پخش رسیده است.

وی ادامه داد:  این برنامه در حالی به مرحله تولید و پخش رسید که کشور وارد موج دوم شیوع ویروس کرونا شده بود و ساخت برنامه اندکی دشوار بود اما با همت عوامل محترم برنامه و پشتیبانی مدیران محرتم شبکه به سرانجام رسید.

فیض آبادی افزود: در این برنامه تلویزیونی 64 خانواده به رقابت پرداختند و در نهایت یک خانواده به عنوان برنده نهایی معرفی خواهد شد که برنده جایزه یک دستگاه پژوی 206 است.

تهیه کننده برنامه قرون به قرون خاطر نشان کرد: این برنامه که فضای صمیمی و شادی دارد در 54 قسمت 60 دقیقه ای تولید شده است و انشاالله قرار است از ابتدای آبان در جدول پخش قرار گیرد.

وی اضافه کرد: بر اساس کنداکتور پخش، مسابقه قرون به قرون در روزهای پنجشنبه و جمعه راس ساعت 22 از آنتن شبکه ایران کالا پخش شود.

فیض آبادی از شهروندان خواست تا با تماشای این برنامه کاملا ایرانی از کالا و خدمات ایرانی حمایت کنند.

«قرون به قرون» یک مسابقه تلویزیونی در قالب رقابتی شاد، تعامل اعضای یک خانواده و هوش اقتصادی آن‌ها را می‌سنجد.

رقابت در این مسابقه بر سر خرید و فروش کالاهای مختلف تولید ایران است. در طول مسابقه کالاهایی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفته و هر گروه سعی می‌کند کالا را به قیمت بهتر بخرد و یا بفروشد.

لوازم خانگی سبک و سنگین تولید ایران شامل تلویزیون، یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جارو برقی و... از جمله جوایز مسابقه تلویزیونی «قرون به قرون» است.

این مسابقه با اجرای احمدرضا موسوی، حسام ناصری، مهسا ایرانیان، سامان گوران و شهاب عباسی و به کارگردانی فریدالدین نیکجو تولید ‌شده است.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر تاپ»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها