شبکه ایران کالا میتواند در برندسازی کالای با کیفیت داخلی قدم های موثری بردارد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شبکه ایران کالا میتواند در برندسازی کالای با کیفیت داخلی قدم های موثری بردارد

 • جمعه 12 آبان 1396 20:09
 • شناسه 11528
شبکه ایران کالا میتواند در برندسازی کالای با کیفیت داخلی قدم های موثری بردارد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن تاکید بر نقش مهم شبکه ایران کالا در برندسازی محصولات داخلی، خواستار معرفی خدمات و ظرفیت های گردشگری ایران برای مخاطبان خارجی شد.

محمد شریعتمداری در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران کالا گفت: یکی از مهمترین نیازهای امروز صادرات کشورمان، تبلیغات در داخل و خارج از ایران است. اگر شبکه ایران کالا بتواند در حوزه بین المللی نیز فراگیر شود، ضریب نفوذ خود در داخل به ویژه فضای مجازی را افزایش دهد و در نهایت واسطی برای پخش تبلیغات کالاهای ایرانی در شبکه های پرمخاطب جهانی شود قطعا کمک موثری برای افزایش صادرات کالای ایرانی خواهد داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: شبکه ایران کالا می تواند ضمن معرفی تولیدات کشورمان به مخاطبان خارجی، خدمات ایرانی به ویژه خدمات گردشگری و تفریحی را نیز به نمایش بگذارد.

وی درباره نقش شبکه ایران کالا در برند سازی محصولات ایرانی نیز گفت: این شبکه می تواند در برندسازی کالاهای ایرانی قدم های بسیار موثری بردارد. معرفی خصوصیات هر محصول به مصرف کنندگان و شناساندن یک کالا با ویژگی خاص مربوط به آن، می تواند در برندسازی اثر بخش باشد.

برندسازی یعنی اینکه مصرف کننده با شنیدن نام یک کالای ایرانی، ویژگی منحصر به فرد آن کالا را در ذهنش تداعی کند.

شریعتمداری ضمن ابراز خوشحالی از تاسیس شبکه ایران کالا اظهار داشت: ایجاد چنین شبکه ای کار ارزشمندی است. در سایر شبکه های سیما تبلیغات با هزینه بالایی صورت می گیرد و  همین مسئله موجب گلایه برخی از تولید کنندگان شده بود اما با تاسیس این شبکه، صاحبان صنایع کوچک می توانند کالاهایشان را با سهولت به نمایش بگذارند.

وی در پایان از مسئولان شبکه خواست تا برای افزایش مخاطبان این شبکه به دنبال راهکارهای موثر باشند.

انتهای پیام /
 

برای مشاهده ویدیوی مصاحبه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کانال آپارات ایران کالا اینجا کلیک کنید

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها