حمایت هنرمندان کشور از تولیدات هنری ایرانی + فیلم و عکس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حمایت هنرمندان کشور از تولیدات هنری ایرانی + فیلم و عکس

  • جمعه 06 بهمن 1396 18:48
  • شناسه 14258
حمایت هنرمندان کشور از تولیدات هنری ایرانی + فیلم و عکس

هنرمندان پیشکسوت بازیگری، دوبلاژ و آواز کشور در مصاحبه اختصاصی با شبکه ایران، ضمن پیوستن به پویش # ما - حمایت - میکنیم ، خواستار حمایت مسئولان از تولیدات هنری شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران، در دیماه گذشته هنرمندانی همچون محمود پاک نیت، داریوش اسد زاده، عزت الله مهرآوران، جلیل فرجاد، نصرالله مدقالچی، محمد گلریز و مهوش صبرکن با پیوستن به کمپین حمایت از محصولات ایرانی، خواهان توجه مسئولان به تولیدات هنری ایرانی شدند.

محمود پاک نیت

بر اساس این گزارش، محمود پاک نیت ( بازیگر سینما و تلویزیون) ضمن پیوستن به پویش # ما - حمایت - میکنیم، صداقت و درستی را رمز موفقیت تولیدات در همه حوزه ها و رشته ها برشمرد و گفت: ما در حوزه های مختلفی از صنعت و خدمات می توانیم موفق باشیم به شرط آنکه با مردم کشورمان صادق باشیم. صداقت به این معنا که محصول مورد نظرمان را به گونه ای تولید کنیم که گویی خودمان مصرف کننده آن هستیم. اگر چنین بودیم موفق خواهیم بود و مردم از محصول ما حمایت خواهند کرد.

وی با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری در صنعت سینما افزود: اگر سرمایه گذاری در سینما بر مبنای راستی و صداقت باشد حتما بازدهی خوبی خواهد داشت.

لینک ویدئوی مصاحبه محمود پاک نیت

 

عزت الله مهرآوران

عزت الله مهرآوران (بازیگر سینما و تلویزیون) نیز در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران اظهار کرد: هر حمایتی از ارزش های هنری، حمایت از انسان است. حمایتی از هنر و هنرمند، حمایت از زینت های یک سرزمین است. 

وی تبلیغات رسانه ای از تئاتر و سینما را راهکار زنده نگه داشتن هنر ملی دانست و افزود: شبکه ایران رسانه ای است که حمایت کننده تولید ملی است و می تواند عرق ملی در روحیه مردم ایجاد کند.

این بازیگر پیشکسوت ضمن تشکر از شبکه ایران، از همه هنرمندان خواست تا به این پویش بپوندند. 

لینک ویدئوی مصاحبه عزت الله مهرآوران

 

نصرالله مدقالچی

نصرالله مدقالچی پیشکسوت دوبلاژ کشور راهکار حمایت مسئولان از هنر دوبلاژ را وارد کردن آثار فاخر و خوب خارجی برشمرد و اضافه کرد: وزارت ارشاد می تواند با وارد کردن آثار فاخر خارجی، به دوبله اصیل ایران کمک کند. البته به شرط آنکه فیلم خارجی با موازین فرهنگی و شرعی ما مغایرت نداشته باشد.

وی با ابراز نارضایتی مردم از دوبله های زیرزمینی گفت: فعالیت و زنده بودن دوبله اصیل ایرانی مانع از رشد دوبله های زیرزمینی و بدون مجوز است. مردم از کیفیت دوبله های زیرزمینی و بدون مجوز ناراضی هستند، بنابراین باید از دوبله با کیفیت و اصیل ایرانی حمایت کرد.

لینک ویدئوی مصاحبه نصرالله مدقالچی

 

داریوش اسد زاده

داریوش اسد زاده با تشکر از شبکه ایران برای حمایت از محصولات ایرانی گفت: حمایت از صنعت سینما کار بسیار خوبی است و می تواند به هنرمندان در تولید محصول با کیفیت کمک کند. 

وی از تمامی دوستداران هنر خواست تا از محصولات هنری ایرانی حمایت کنند تا صنعت سینمای کشور به شکوفایی برسد.

لینک ویدئوی مصاحبه داریوش اسدزاده

 

محمد گلریز

محمد گلریز (پیشکسوت موسیقی انقلاب) در پاسخ به سئوال خبرنگار شبکه ایران مبنی بر چگونگی حمایت از موسیقی ملی گفت: تبلیغ برای حفظ موسیقی سنتی ایرانی ضروری است. در برهه ای که موسیقی های پاپ و بعضا زیرزمینی در حال زیاد شدن است، موسیقی ملی ما مظلوم واقع شده و شبکه ایران و سایر رسانه می توانند با همکاری با وزارت ارشاد سرمایه گذاری لازم برای حمایت از موسیقی سنتی و ملی را فراهم کنند.

لینک ویدئوی مصاحبه محمد گلریز

 

مهوش صبرکن

مهوش صبر کن از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون نیز در گفتگو با شبکه ایران نقش تبلیغ را در حفظ هنر ایرانی مهم برشمرد و گفت: حتی نوشتن دو خط در روزنامه می توانند در حمایت از تولیدات هنری و محصولات ایرانی موثر باشد. تبلیغ برای محصول ایرانی نکته ای است که کمتر به چشم می خورد و امیدواریم بیشتر شاهد حمایت رسانه ها از تولیدات ایرانی باشیم

لینک ویدئوی مصاحبه با مهوش صبرکن

 

جلیل فرجاد

جلیل فرجاد (بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون) به تاثیرات تبلیغ تلویزیونی در معرفی بهتر یک محصول اشاره کرد و افزود: تبلیغات اولین قدمی است که هر کالایی به آن نیاز دارد. چنانچه این تبلیغات برای کالای فرهنگی - که می تواند شامل حال سینما و تئاتر باشد - فراهم شود به مایه دلگرمی هنرمندان خواهد بود.

وی با اشاره به توصیه داریوش ارجمند برای پیوستن به پویش # ما - حمایت - میکنیم، گفت: بنده به پیشنهاد استاد ارجمند عمل میکنم و به این پویش ملحق می شوم.

لینک ویدئوی مصاحبه جلیل فرجاد

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها