کت و شلوار ایرانی بر قامت ملی پوشان + تصاویر | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کت و شلوار ایرانی بر قامت ملی پوشان + تصاویر

  • پنجشنبه 17 خرداد 1397 12:49
  • شناسه 28697
کت و شلوار ایرانی بر قامت ملی پوشان + تصاویر

تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی که کت و شلوارهای شرکت هاکوپیان را بر تن کرده بود وارد مسکو پایتخت روسیه شد.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران کالا سومبات هاکوپیان درباره ویژگی ها لباس رسمی تیم ملی فوتبال و نحوه دوخت آن گفت:

  کت و شلوار و پیراهن تیم ملی یک لباس رسمی است و بیشتر فرم و استایلش مهم است و طراحی به روز و منحصر به تیم ملی دارد. از شصت و هفت نوع متریال در آن استفاده شده است و بیش از دویست ماشین و فرایند در تولید آن به کار گرفته شده است. پارچه ها از الیاف طبیعی هستند تا بازیکنان در زمان پوشیدن آن احساس خوبی از زیبایی سبکی  و سلامتی را با هم تجربه کنند.

وی ادامه داد:  کت و شلوارهای تیم ملی  یک به یک  اندازه گیری شده و بر اساس مشخصات بازیکنان دوخته شده است. این لباس ها بعد از دوخته شدن  دوباره پرو خواهد شد بسیاری از بخش های لباس به شکل هنری دست دوزی شده است. .اسامی بازیکنان و مشخصاتی مانند اینکه لباس در چه مراسمی پوشیده می شود داخل کت‌ها و پیراهن‌ها دوخته شده است. برای زیبایی و جلوه باشکوه تر لباس‌ها از «پوشت» هایی استفاده کردیم که رنگ پرچم ایران است .

مالک شرکت هاکوپیان درباره رنگ کت و شلوار ملی پوشان اظهار کرد:  کت و شلوار بازیکنان تیم ملی سرمه ای و کت و شلوار کادرفنی نیز همین رنگ اما تیره تر است. پیراهن ها نیز سفید و آبی هستند و قرار است پیراهن های آبی برای مراسم خاصی استفاده شود که آقای کی روش در نظر دارند و پیراهن های سفید در مراسم رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. خوشبختانه بازیکنان تیم ملی همه خوش تیپ هستند و مطمئن هستم با این لباس ها تصاویر زیبایی از آن ها در جام جهانی خلق خواهد شد.

لباس تیم ملی

لباس تیم ملی

لباس تیم ملی

لباس تیم ملی

لباس تیم ملی

برای خواندن مصاحبه کامل آقای هاکوپیان اینجا کلیک کنید

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها