افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تا صد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تا صد

  • یکشنبه 11 شهریور 1397 16:46
  • شناسه 32359
افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تا صد

این مراسم در روز شنبه 17 شهریورماه 97 در یکی از شهرک‌های سینمایی، توریستی اطراف تهران برگزار و به صورت زنده و مستقیم از شبکه ایران کالا پخش می‎شود.

شبکه تلویزیونی ایران کالا در راستای ایجاد بسترهای مناسب، جذاب و اثرگذار تلویزیونی برای حمایت از نشان‌های تجاری، تولیدکنندگان و کارآفرینان داخلی، اقدام به تولید و پخش برنامه‌هایی در حوزه سرگرمی با محتوای تبلیغی و رقابتی نموده که مستند مسابقه «صفر تا صد» (نخستین رالی تلویزیونی آفرود در ایران) از آن جمله است.

نظر به خاص بودن ماهیت این برنامه، در مراسمی کم نظیر و باشکوه با عنوان «جشن افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تاصد» میزبان مسئولین بلندپایه، هنرمندان، ورزشکاران ملی پوش، فعالان و کارشناسان اقتصادی، کارآفرینان و صاحبان نشان‌های تجاری برتر داخلی خواهیم بود تا به معرفی فضای حمایتی این رویداد مهم و شناساندن ظرفیت‌های رسانه‌ای و تبلیغی آن بپردازیم.

بهنام قربانی بازیگر سریال شهرزاد اجرای برنامه را بر عهده داشته و ایمان کرمیان برنده جایزه فیلم فجر که آثاری نظیر معراحیها و ایستاده در غبار را در کارنامه دارد مسئولیت جلوه های ویژه برنامه را برعهده دارد. 
محمدرضا علیمردانی به اجرای قطعه جذاب «نه» می‌پردازد و ستار سهرابی موسیقی اختصاصی ایران کالا را اجرا خواهد نمود.

این مراسم در روز شنبه 17 شهریورماه 97 ساعت 19 در یکی از شهرک‌های سینمایی، توریستی اطراف تهران و با حضور مسئولین، نمایندگان اصناف، تولید کنندگان، بانکها و موسسات مالی و نشان‎های برتر تجاری برگزار خواهد شد و به صورت زنده و مستقیم از شبکه ایران کالا پخش می‎شود.

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها