افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تا صد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تا صد

 • یکشنبه 11 شهریور 1397 16:46
 • شناسه 32359
افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تا صد

این مراسم در روز شنبه 17 شهریورماه 97 در یکی از شهرک‌های سینمایی، توریستی اطراف تهران برگزار و به صورت زنده و مستقیم از شبکه ایران کالا پخش می‎شود.

شبکه تلویزیونی ایران کالا در راستای ایجاد بسترهای مناسب، جذاب و اثرگذار تلویزیونی برای حمایت از نشان‌های تجاری، تولیدکنندگان و کارآفرینان داخلی، اقدام به تولید و پخش برنامه‌هایی در حوزه سرگرمی با محتوای تبلیغی و رقابتی نموده که مستند مسابقه «صفر تا صد» (نخستین رالی تلویزیونی آفرود در ایران) از آن جمله است.

نظر به خاص بودن ماهیت این برنامه، در مراسمی کم نظیر و باشکوه با عنوان «جشن افتتاحیه مسابقه تلویزیونی صفر تاصد» میزبان مسئولین بلندپایه، هنرمندان، ورزشکاران ملی پوش، فعالان و کارشناسان اقتصادی، کارآفرینان و صاحبان نشان‌های تجاری برتر داخلی خواهیم بود تا به معرفی فضای حمایتی این رویداد مهم و شناساندن ظرفیت‌های رسانه‌ای و تبلیغی آن بپردازیم.

بهنام قربانی بازیگر سریال شهرزاد اجرای برنامه را بر عهده داشته و ایمان کرمیان برنده جایزه فیلم فجر که آثاری نظیر معراحیها و ایستاده در غبار را در کارنامه دارد مسئولیت جلوه های ویژه برنامه را برعهده دارد. 
محمدرضا علیمردانی به اجرای قطعه جذاب «نه» می‌پردازد و ستار سهرابی موسیقی اختصاصی ایران کالا را اجرا خواهد نمود.

این مراسم در روز شنبه 17 شهریورماه 97 ساعت 19 در یکی از شهرک‌های سینمایی، توریستی اطراف تهران و با حضور مسئولین، نمایندگان اصناف، تولید کنندگان، بانکها و موسسات مالی و نشان‎های برتر تجاری برگزار خواهد شد و به صورت زنده و مستقیم از شبکه ایران کالا پخش می‎شود.

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها