تولید انبوه ۱۳ محصول جدید در پتروشیمی جم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید انبوه ۱۳ محصول جدید در پتروشیمی جم

 • پنجشنبه 19 مهر 1397 11:48
 • شناسه 34086
تولید انبوه ۱۳ محصول جدید در پتروشیمی جم

مجتمع پتروشیمی جم با تکیه بر دانش فنی متخصصان داخلی، ۱۳ محصول جدید ارزشمند پرکاربرد تولید کرد.

به گزارش شبکه ایران کالا، مدیر عامل مجتمع پتروشیمی جم گفت: این 13 گرید یا محصول جدید در چهار سال گذشته با پژوهش ها و آزمایش های دقیق تولید و همه بخش های طرح از ایده تا تولید انبوه در سایه توان متخصصان داخلی محقق شده است.

Image result for ‫پتروشیمی جم‬‎
سید حسین میرافضلی با بیان اینکه حدود هزار و 60 تن از این 13 گرید شبانه روز در پتروشیمی جم تولید می شود، افزود: این محصولات ارزشمند شامل گرید باک ماشین، سپر ماشین، انواع تور ماهی گیری،وسایل بسته بندی، انواع لوله ها و گرید نوار آبیاری قطره ای با مزیت کاهش مصرف آب، جایگزین  محصولات وارداتی می شوند و با بهترین کیفیت قابل عرضه در بازارهای داخلی و خارجی هستند.
وی گفت: چهل درصد این محصول با هدف حمایت از تولید ملی و توسعه صنایع پایین دستی  در بازار داخل عرضه می شود که تمام نیاز کشور را برطرف می کند.
میرافضلی افزود: این گریدها با عرضه در بازار داخل به محصولاتی ارزشمند با ارزش افزوده بالا در صنایع پایین دستی تبدیل می شوند و از قابلیت ایجاد اشتغال بسیار زیادی نیز برخوردار هستند.
وی گفت: 60 درصد گریدهای تولیدی نیز  با ارزآوری بیش از 50 میلیون دلار روانه بازار ترکیه، روسیه، جمهوری های آسیای میانه، چین، هند و اروپا می شود.   
میرافضلی افزود: محصولات تولیدی پتروشیمی جم در تولید ظروف آشپزخانه، صنایع غذایی، دارویی، پزشکی، بسته بندی، تولید کف پوش،موکت  و صنعت نساجی کاربرد دارد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها