هشتمین جشنواره انار «صد دانه یاقوت» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

هشتمین جشنواره انار «صد دانه یاقوت»

 • یکشنبه 11 آذر 1397 17:24
 • شناسه 35410
هشتمین جشنواره انار «صد دانه یاقوت»

هشتمین جشنواره انار «صد دانه یاقوت» با شعار خانواده، سلامت و کارآفرینی با حمایت شبکه تلویزیونی ایران کالا در فرهنگسرای اشراق تهران برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه ایران کالا، در این جشنواره محصولات مختلف تولید شده با انار، فرش، صنایع دستی و سوغات استانها در بیش از 100 غرفه به نمایش در می‌آید.
در کنار این غرفه‎ها، برنامه‎های جنبی دیگری نظیر شب شعر، جنگ‌های شاد کودکان، اجرای گروههای موسیقی سنتی با پوشش‎های محلی و... در فضایی جذاب و زیبا برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه جشنواره در ساعت 15 روز 12 آذرماه در فرهنگسرای اشراق به نشانی فلکه دوم تهران پارس، خیابان جشنواره، روبروی مترو فرهنگسرا برگزار خواهد شد و شبکه تلویزیونی ایران کالا به عنوان حامی تولید ملی، پوشش رسانه‌ای این جشنواره را بر عهده خواهد داشت.
هشتمین جشنواره انار از 12 آذر به مدت 20 روز هر روز از ساعت 10 تا 21 و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 تا 22 برگزار می‌شود.

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها