حمایت شبکه ایران کالا از تولیدکنندگان اسباب بازی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حمایت شبکه ایران کالا از تولیدکنندگان اسباب بازی

  • دوشنبه 09 اردیبهشت 1398 18:44
  • شناسه 38359
حمایت شبکه ایران کالا از تولیدکنندگان اسباب بازی

مدیر شبکه ایران کالا در مجمع سالانه انجمن تولید کنندگان اسباب بازی ایران گفت: رسانه ملی به ویژه شبکه ایران کالا از صنعت اسباب بازی که نقش مهمی در شکل گیری فرهنگ دارد حمایت می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، دکتر اردشیر زابلی زاده به  ظرفیت های رسانه ملی در زمینه های مختلف تولیدات تلویزیونی به ویژه تولید انیمیشن اشاره کرد و افزود : شبکه ایران کالا آمادگی دارد با همکاری اعضای انجمن اسباب بازی تولیدات فاخری  در عرصه  این صنعت که نقش مهمی در شکل گیری فرهنگ جامعه دارد انجام دهد 

دکتر زابلی زاده با اشاره به گردش مالی 194 میلیارد دلاری این صنعت در دنیا افزود: صنعت اسباب بازی سومین تجارت پر سود دنیاست که با معرفی آن به ویژه در رسانه ملی می توان به آینده این صنعت در کشور امیدوار بود.

مدیر شبکه ایران کالا، جمعیت 14 میلیونی دانش آموزان کشور به علاوه کاهش واردات اسباب بازی ناشی از تغییرات ارز را فرصت مناسبی برای بالندگی بیش از پیش این صنعت خواند و بر لزوم پیوست فرهنگی این تولیدات تاکید کرد.

رئیس کمیته ارتباط با تولید کنندگان و کارآفرینان برتر در رسانه ملی با اشاره به اینکه  سیاست های رسانه ملی به ویژه شبکه ایران کالا همواره حمایت از تولید و کارآفرینی است گفت:  سال گذشته برای 7 هزار و 500 تولیدکننده به صورت رایگان در تمام ژانرهای تلویزیونی اعم از خبر، پویانمایی، مستند، ترکیبی و... در شبکه ایران کالا  تبلیغ انجام شده است.

 در  گردهمایی سالانه انجمن تولید کنندگان اسباب بازی که با حضور 112 عضو مجمع برپا بود، تعدادی از اعضای این انجمن دغدغه ها و مشکلات خود را با مدیر شبکه ایران کالا در میان گذاشتند  و برای رونق و معرفی این صنعت پیشنهاداتی ارائه کردند. 

در پایان اعضای انجمن از توجه و اهتمام رسانه ملی به صنعت تولید اسباب بازی قدر دانی کردند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها