ترازی مردمی، بین فعالیت شرکتها و نشان های تولید کننده کالا و خدمات ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ترازی مردمی، بین فعالیت شرکتها و نشان های تولید کننده کالا و خدمات ایرانی

  • چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 06:55
  • شناسه 38499
ترازی مردمی، بین فعالیت شرکتها و نشان های تولید کننده کالا و خدمات ایرانی

این برنامه با اجرای محمود رضا قدیریان هر روز راس ساعت 10:15 به مدت 120 دقیقه به روی آنتن شبکه ایران کالا رفته و غدغه ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصاد، تولید و مصرف را بیان می کند

تراز به عنوان اولین برنامه زنده تلویزیونی شبکه سراسری ایران کالا، با ساختار ترکیبی هر روز راس ساعت 10:15 به مدت 180 دقیقه به روی آنتن این شبکه می رود.

این برنامه با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید با اجرای محمود رضا قدیریان و برای مخاطبان نوجوان، جوان و بزرگسال تهیه و پخش می گردد.

برنامه تراز در تلاش است تا با نگاهی علمی، نقادانه و منصفانه، بدنبال ایجاد ترازی مردمی بین فعالیت شرکتها و نشان های تولید کننده کالا و خدمات ایرانی، به بیان چالشها، مسائل و مشکلات تولید در بخش های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی بپردازد. در این برنامه با دعوت از مسئولین دولتی، روسای اصناف، اتاق های بازرگانی، تولید کنندگان و کارآفرینان و گفتگو با آنها، دغدغه ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصاد، تولید و مصرف بیان می شود.

برنامه تراز بیشتر شبیه یک مجله تصویری اقتصادی است که شامل آیتم های متنوعی از جمله نشانه های ایرانی، کسب و کارهای خانگی، خط مقدم، استارت آپ ها، دیپلماسی اقتصادی، اقتصاد سلامت، بازار مسکن، ایده های برتر دانش آموزی، فروشگاه، گزارش مردمی، آیتم تحلیلی با موضوع روز، کافه خبر، حقوق و اقتصاد، اقتصاد گردشگری و... می باشد. این بخشها بصورت ضبط شده و در بین پلاتوی زنده استودیویی پخش می گردد.

این برنامه به سفارش گروه ترکیبی شبکه ایران کالا و با تهیه کنندگی حسین تورنگ تولید و پخش می‌شود. محتوی آن توسط مهدی جوزایی به عنوان سر دبیر نگارش شده و محمدجزی کارگردان برنامه را به عهده دارد. از دیگر عوامل برنامه رسول جمشیدی مدیر روابط عمومی و هماهنگی و پشتیبانی، محمد آقامیری سرپرست گروه تولید و تدوین و خانم کاکاوند مجری کافه خبر می باشند که در تهیه و پخش این برنامه ایفای نقش می کنند.

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها