صداو سیما یار دوازدهم صنایع دستی است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صداو سیما یار دوازدهم صنایع دستی است

  • سه شنبه 04 تیر 1398 22:32
  • شناسه 38798
 صداو سیما یار دوازدهم صنایع دستی است

معاون منابع مالى و سرمايه انسانى سازمان صدا و سيما گفت: این سازمان به عنوان یار دوازدهم، هرگونه حمایتی را برای رونق اقتصادی انجام خواهد داد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  معاون صنايع دستى و هنرهاى سنتى سازمان ميراث فرهنگى در نشست با معاون رسانه ملی و مدیر شبکه ایران کالا ،گفت : صنايع دستى سفير فرهنگى كشورها است و ما در زمينه ثبت شهر و روستاى جهانى، رتبه يک را كسب كرده ايم و اين از نقاط قوت ما است.

وی با اشاره به اینکه بيش از دو ميليون نفر در حوزه صنايع دستى اشتغال دارند افزود :  ٤٤٠ هزار نفر هم در بانك اطلاعاتى صنايع دستى ثبت نام كردند و  75 درصد افراد فعال در صنايع دستى استان های كشور  نیز بانوان هستند.

محمودیان با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران عنوان کرد: در شرايط تحريم، صنايع دستى فرصت بسيار خوبى براى اشتغالزايى و ارز آورى برای کشور است.

معاون صنايع دستى و هنرهاى سنتى سازمان ميراث فرهنگى، صنايع دستى و گردشگرى در ادامه گفت : در سال رونق توليد اميدواريم با حمايت هايى كه صورت مى گيرد بتوانيم در بازارهاي داخلى و خارجى حرفى براى گفتن داشته باشيم.

محموديان با اشاره به اینکه استفاده از صنايع دستى در اقامتگاه هاى بوم گردى فرصت بسيار خوبى براى معرفى اين آثار فاخر است افزود:     با استقبال از همکاری میان شبکه ایران کالا و سازمان ميراث فرهنگى، صنايع دستى و گردشگرى ، اميدواريم  شاهد تحول بنيادين در اين حوزه باشيم.

مهندس احمد شهریاری معاون منابع مالى و سرمايه انسانى صداوسيما هم در این نشست با اشاره به عزم جدى رسانه ملى براى حمايت از كالاى فاخر ايرانى، گفت: با تمام توان از صنايع دستی  كه مزيت نسبى براى كشور است حمايت مى كنيم و همچنین پوشش نمایشگاه های متنوع در این حوزه است.

مهندس شهریاری افزود: سازمان صداوسيما و شبكه ايران كالا توجه شایانی به توليد كالاهاى ايرانى دارد و در اين زمينه استفاده از توانمندی و ظرفيت بخش برون مرزى، از جمله معرفی و تبلیغ صنایع دستی در شبکه های پرس تی وی ، هیسپان تی وی و سایر شبکه های بین المللی رسانه ملی، مورد تاكيد است.

وی توجه به نشان  تجاری سازى در صنايع دستى را ضرورى دانست و براى همكارى رسانه ملی با هدف ترویج ساخت کالای ایرانی در حوزه صنايع دستى اعلام آمادگی کرد.

مهندس شهریاری افزود: سازمان صداوسيما و شبكه ايران كالا توجه شایانی به توليد كالاهاى ايرانى دارد و در اين زمينه استفاده از توانمندی و ظرفيت بخش برون مرزى و سایر شبکه های بین المللی رسانه ملی، مورد تاكيد است.

 

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها