انجام چک‌‌ سنگین ایرباس 321 شرکت کیش ایر توسط متخصصان داخلی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

انجام چک‌‌ سنگین ایرباس 321 شرکت کیش ایر توسط متخصصان داخلی

  • یکشنبه 20 مرداد 1398 19:49
  • شناسه 39168
انجام چک‌‌ سنگین ایرباس 321 شرکت کیش ایر توسط متخصصان داخلی

ایرباس 321 کیش‌ایر پس از یک سال و چند ماه زمینگیری، با تلاش متخصصان داخلی در مدت‌زمان کمتر از سه ماه با انجام چک‌های سنگین وارد ناوگان هوایی کشور و آماده پرواز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت هواپیمایی کیش، یک فروند‌ ایرباس A321 این شرکت پس از یک سال و چند ماه زمینگیری، به همت متخصصان داخلی در کمتر از سه ماه با انجام چک‌های سنگین و رنگ‌آمیزی جدید با بازگشت به خط آماده پرواز شد.

این هواپیمای ایرباس A321 ‌یکی از جوان ترین هواپیماهای کشور محسوب می‌شود.

‌با توجه به جذب و حضور گردشگران خارجی و رفاه کیشوندان‌ پروازهای این هواپیما در مسیرهای داخلی و خارجی منتهی به جزیره‌ کیش برنامه‌ریزی شده است.

‌پروازهای این پرنده در مسیرهای کشور ترکیه در طول بامداد و در زمان غیر عملیاتی فرودگاه کیش‌، برنامه ریزی شده است که قطعاً به دنبال سیاست منافع مالی و اقتصادی شرکت و بین المللی کردن کیش‌ایر است؛ در برنامه‌ریزی جدید برای این هواپیما قرار است روزانه پرواز‌هایی به مقصد کیش داشته باشد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها