مجلس قدرتمند می تواند مشکلات بخش تولید را از بین ببرد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مجلس قدرتمند می تواند مشکلات بخش تولید را از بین ببرد

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398 16:17
  • شناسه 41605
مجلس قدرتمند می تواند مشکلات بخش تولید را از بین ببرد

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی کشور در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: وجود تعدد در قوانین و دست و پاگیر بدن آنها یکی از آسیب های حوزه تولید است که از مجلس یازدهم توقع داریم در این راستا گام های موثری بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا   افشار مدیرعامل کارخانه قارچ خوراکی بیتا و عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی کشور با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع مجلس و اقتصاد پرداخت.

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی کشور گفت: سال گذشته بر اساس آمار وزارت جهاد 152 هزار تن قارچ در سراسر کشور تولید شده که سهم استان تهران 36 درصد و سهم استان البرز 26 درصد بوده است.

مدیرعامل کارخانه قارچ خوراکی بیتا  تصریح کرد: با تلاشی که انجمن صنفی تولید کنندگان قارچ خوراکی در کشور برای مصرف این محصول ارزشمندغذایی درکشور انجام داده امروز مصرف سرانه این ماده غذایی ارزشمند یک و نیم کیلوگرم است.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های مدیرعامل کارخانه قارچ خوراکی بیتا و عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی کشور را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها