صنعت نشر و چاپ کتاب‌های نفیس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صنعت نشر و چاپ کتاب‌های نفیس

  • چهارشنبه 02 مهر 1399 15:19
  • شناسه 45802
صنعت نشر و چاپ کتاب‌های نفیس

مدیر مسئول انتشارات هلیا در گفتگو با ایران کالا گفت: انتشارات هلیا از سال 80 آغاز به کار کرد و به انتشار کتابهای نفیس پرداخت. در انتشارات هلیا  قرآن کریم و دیوان شاعران معروف نظیر حافظ، خیام و .....با جلد اعلا تولید می شود.

آقای پویامنش افزود: تقریبا تمام کارهای تولید شده در مجموعه انتشاراتی هلیا جعبه دارد و بیشتر جعبه ها چرم طبیعی و مصنوعی است.

پویامنش درباره نحوه تهیه جعبه ها گفت: تولید جعبه ها زمان بر است و به صورت دستی تولید می شود. در ماه 3 هزار جعبه تولید می شود. قیمت این جعبه ها بالاست و توان خرید مردم پایین است. چهار یا 5 عنوان کتاب در سال کتاب چاپ می شود.

وی سپس به نحوه عرضه کتاب اشاره کرد و توضیح داد: عرضه کتاب از طریق کتاب فروشی‌های داخل کشور است و از طریق ادرس سایت مجموعه هلیا  به نشانی www.heliapub.com/ مراجعه یا با شماره تماس  66413416و09126019981 تماس بگیرند.

پویامنش به طرح های روی جلد کتاب پرداخت و گفت: این کارها با طرح های ایرانی تولید و به کشورهای همسایه ارسال می شود. عراق یکی از مشتریان اصلی مجموعه هلیاست.

مدیر مسئول انتشارات هلیا در ادامه به چالش های موجود بر سر راه تولید کتاب اشاره کرد و گفت: در ارسال کتاب به کشورهای اروپایی با مشکل مواجه هستیم. مشکل دیگر کمبود مواد اولیه است.

پویامنش از افزایش تنوع محصولات خبر داد و گفت: جعبه های جدیدی برای زعفران و صدور به کشورهای عربی تهیه شده است. جعبه های جدیدی هم برای عطر طراحی شده که در آینده ای نزدیک به بازار عرضه می شود. جعبه های جدید با تنوع زیاد و طرح های ایرانی برای محصولات گوناگون در حال تهیه است که به زودی به دست مشتریان می رسد.

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها