معرفی «شامپو و محلول‎‌‌های ضد انگل آنجکس» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی «شامپو و محلول‎‌‌های ضد انگل آنجکس»

  • سه شنبه 11 آذر 1399 15:01
  • شناسه 47834
معرفی «شامپو و محلول‎‌‌های ضد انگل آنجکس»

مدیر اجرایی نکو راه رشد گفت: محصولات آنجکس دارای کلیه مجوزهای بهداشتی هستند و به زودی محصولاتن جدیدی را مرعفی می‌کنیم.

مهرمنش، مدیر اجرایی شرکت نکو راه رشد در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: تمامی محصولات شرکت نکو راه رشد مجوزهای بهداشتی را دریافت کرده و در تلاش هستیم تا محصولات جدید را به بازار عرضه کنیم.

وی افزود: اکنون آزمایش‌هایی را روی محصولات جدید خود از جمله شامپو سر و بدن آغاز کرده‌ایم. این محصولات خاصیت گیاهی و طبیعی دارند و به صورت تخصصی برای مبارزه با انگل‌های پوست و مو به‌کارگیری می‌شوند.

مدیر اجرایی شرکت نکو راه رشد عنوان کرد: تاکنون روی فرایند آرایشی و بهداشتی بودن شامپو و محلول‎‌‌های ضد انگل آنجکس کارکردیم ولی از این پس قصد داریم روی عملکرد این محلول‌ها در مبارزه با ویروس کرونا کار کنیم. محصولات آنجکس برای همه مصرف کنندگان محترم در داخل و خارج از کشور در دسترس و قابل تهیه است.

مهرمنش بیان کرد: وقتی شامپو و محلول‎‌ ضد انگل آنجکس ساخته شد باتوجه به ویژگی‌های آن و گزارش‌های مصرف کنندگان دریافتیم که این محصول علاوه بر نابودی نوعی انگل خاص برای از بین بردن حشرات ریزی که روی پوست زندگی می‌کنند نیز کارایی دارد. یعنی این محصولات صرفاً برای درمان بیماری‌های پوستی نیست و برای پیشگیری نیز قابل استفاده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها