اعلام تعرفه‌های جدید قالیشویی و گران شویی

 • شنبه 16 دی 1396 16:03
 • شناسه 13652
اعلام تعرفه‌های جدید قالیشویی و گران شویی

رئیس اتحادیه قالیشویی از اعلام تعرفه‌های جدید در دوشکل شستشوی معمولی و ممتاز خبر داد.

 

 به گزارش شبکه ایران کالا، حميد محمدي ، رییس اتحادیه قالیشویی ،با اشاره به الزام رعايت تعرفه هاي اعلام شده از سوي واحدهاي صنفي قاليشويي گفت: درصورت اعمال نشدن اين تعرفه ها از سوي قاليشويي ها ، اجازه تبليغات را به هرصورت نخواهد داشت، همچنين نام آن واحد صنفي از اطلاعات 118 و فهرست اتحاديه حذف خواهد شد.
وي قيمت شستشوي هر مترمربع انواع فرش ماشيني معمولي را 5 هزار تومان بصورت معمولي و 6 هزار تومان بصورت ويژه اعلام کرد و گفت: قيمت شستشوي معمولي هرمترمربع انواع فرش ماشيني ابريشمي، بلژيکي و فانتزي 8هزار تومان و شستشوي ويژه 9 هزار تومان،شستشوي اعلا فرش دستبافت معمولي هر مترمربع بصورت معمولي 12 هزار و ويژه 15 هزار تومان،? شستشوي فرش تمام ابريشم بصورت معمولي 1 ميليون و 100 هزار تومان و بصورت ويژه 1 ميليون و 500 هزار تومان محاسبه شده است.
رئيس اتحاديه قاليشويي با اشاره به اينکه هزينه حمل و نقل و بسته بندي به تعرفه هاي تعيين شده اضافه خواهد شد افزود: شستشوي فرشهاي عتيقه و کهنه تمام ابريشم تبريز و اصفهان ،دارکشي ، پرداخت و رفو و رنگ برداري و رفو انواع فرش دستبافت بصورت توافقي انجام مي شود.
محمدي تعرفه شستشوي هر تخته پتوي يک نفره و دونفره را 15 هزار تومان درحالت معمولي و 20 هزار تومان بصورت ويژه اعلام کرد و ادامه داد: شستشوي هر مترمربع موکت ساده و طرح دار بصورت معمولي 2500 و ويژه 3 هزار تومان و هر مترمربع موکت پالاز پرز دار وگل برجسته بصورت معمولي 3500 و ويژه 4 هزار تومان تعيين شده است.
وي افزود: مصرف کنندگان براي دريافت تمامي قيمتهاي تعيين شده براي شستشوي انواع فرش به سايت اتحاديه قاليشويان تهران مراجعه کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  شگرد جدید معامله گران در بازار دلار و سکه

  با نگاهی به پایگاه های اینترنتی معتبر ارز و سکه میتوان مشاهده کرد که در ابتدای هر روز قیمتهای سکه طلا و ارز سیر نزولی پیدا میکنند و در انتهای روز دوباره رشد صعودی خود را از سر می گیرند.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها