مسکن مهر پردیس با ورود وزیر جدید راه متحول شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مسکن مهر پردیس با ورود وزیر جدید راه متحول شد

 • چهارشنبه 19 دی 1397 12:24
 • شناسه 36622
مسکن مهر پردیس با ورود وزیر جدید راه متحول شد

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان این‌که پس از ورود وزیر جدید راه و شهرسازی، تحول در شهر پردیس آغاز شده است، گفت: مشکل تامین پکیج واحدهای مسکن مهر برطرف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا : به نقل از تسنیم، مدیرعامل شرکت عمران پردیس در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع به کار چندین مرکز محله طی هفته‌های اخیر در شهر پردیس گفت: پس از ورود وزیر جدید راه و شهرسازی به وزارت راه تمرکز ویژه ای در راستای حل مشکل پروژه های مسکن مهر به خصوص واحدهای مسکن مهر پردیس صورت گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس مشکل تحویل نصبیات پروژه‌های مسکن مهر پردیس در فاز 11 در حال بر طرف شدن است که تاکنون مشکل تحویل پانصد واحد حل  و مسئله عدم تحویل پکیج به متقاضیان فاز یازده بر طرف شده است.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس همچنین از حل مشکل نبود آسانسور برای برخی از پروژه ها خبر داد و گفت: طی هفته های اخبر تعداد زیادی از واحد های متوقف شده فاز هشت ، فعال شده ضمن این‌که ساخت واحدهای جدید مسکن مهر در این فاز در راستای جبران کمبود واحد ها آغاز شده است.

هدایت یادآور شد: کارهای نهایی اقاله پروژه های مسکن مهر شرکت توسعه شهر سازی ایرانیان در حال انجام است. چندین سال بود که این کار انجام نشده بود و مردم در بلا تکلیفی به سر می بردند.

انجام عملیات آسفالت ورودی فاز هشت و دو بانده کردن این مسیر بعد از 7 سال از دیگر اقدامات انجام شده اعلامی از سوی مدیر عامل شرکت عمران پردیس بود.

وی افزود: عملیات اجرایی ساخت مساجد ، مدارس و...سایت های متخلف مسکن مهر پردیس فعال شده ضمن این که هیچ مشکلی برای تامین منابع مالی وجود ندارد و بخشی از  نیاز های مالی از محل درآمد های شرکت تامین شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها