مصوبه بسته حمایت غذایی اصلاح شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مصوبه بسته حمایت غذایی اصلاح شد

 • چهارشنبه 21 فروردین 1398 15:04
 • شناسه 38115
مصوبه بسته حمایت غذایی اصلاح شد

تصویب‌نامه هیات وزیران در خصوص اصلاح ماده ۲ و ۳ دستورالعمل بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد جامعه ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، هیأت وزیران در جلسه ۱۸ فروردین ماه ۹۸ و به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور، دستورالعمل بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد جامعه را تصویب کرده بود که این مصوبه از سوی اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری برای اجرا ابلاغ شده است.

بر اساس این مصوبه، کارکنان رسمی و پیمانی کشوری و لشکری و کارکنان قراردادی شناسه دار دستگاه‌های اجرایی که از محل منابع بودجه عمومی، حقوق دریافت می‌کنند و جمع مبلغ مندرج در آخرین حکم کارگزینی کمتر از ۳۰ میلیون ریال است از طریق حساب‌های بانکی متصل به حقوق و مزایای کارکنان، مشمول این بسته می‌شوند.

بر این اساس به خانوارهای یک نفره ۱۰۰ هزار تومان، دو نفره ۱۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۲۰۰ هزار تومان، چهار نفره۲۵۰ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۳۰۰ هزار تومان بسته پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد پرداخت می‌شود.

در این بخشنامه درباره سایر کارکنان دستگاه‌های اجرایی که مشمول بند الف ماده ۲ نمی‌شوند نیز، آمده است: دستگاه‌های اجرایی می‌توانند فهرست کارکنان غیرمشمول این بند را که کمک جبرانی یا حمایت غذایی دریافت نکرده‌اند جهت بررسی و اقدام بعدی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کنند.


انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها