ورود ۶۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین به مناطق سیل زده | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ورود ۶۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین به مناطق سیل زده

 • شنبه 24 فروردین 1398 11:20
 • شناسه 38155
ورود ۶۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین به مناطق سیل زده

۶۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین به منظور ایجاد و استحکام سیل‌بند‌ها در مناطق سیل‌زده، وارد خوزستان شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، از سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای؛ غلام‌عباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان با اشاره به مسدود شدن ۲۵ محور روستایی خوزستان و اعلام مسیر‌های جایگزین برای این محورها، گفت: با تلاش صورت گرفته و فروکش آب، تعدادی از این محور‌ها توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بازگشایی شده است.
وی از بازگشایی محور شوش به فکه خبر داد و افزود: تلاش خواهیم کرد محور شوشتر به شعیبیه که تعداد قابل توجه‌ای روستا در این منطقه وجود دارند تا فردا بازگشایی شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: ارتباط محور شوش به سمت شوشتر نیز برقرار شده است و با فروکش آب و ثابت شدن شرایط، تلاش خواهیم کرد وضعیت دیگر راه‌های استان را به حالت عادی باز گردانیم.
وی با اشاره به اعزام ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین از هفت استان کشور، گفت: تاکنون تعداد ۶۰ دستگاه وارد استان شده است.
بهرامی نیا تصریح کرد: برنامه‌ریزی و اولویت بندی کار‌ها و اعزام ماشین‌آلات با ستاد بحران استانداری است؛ یعنی براساس نیاز ستاد مدیریت بحران و نماینده وزیر راه و شهرسازی در استان، ماشین‌آلات به مناطق مورد نیاز اعزام می‌شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: در حال حاضر در شهرستان اهواز حدود ۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه‌سنگین در حال فعالیت هستند.
بهرامی نیا با بیان اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در حوزه‌های تحکیم سیل‌بند‌ها و احداث سیل بند‌های جدید فعالیت دارد، افزود: ماشین‌آلات این اداره تاکنون در منطقه شعیبیه شوشتر، روستا‌های زاویه دزفول، منطقه آهو دشت شهرستان شوش، سوسنگرد، هویزه، خرمشهر، آبادان و اهواز مستقر شده و گروه‌های راهداری فعال هستند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: خوزستان از حدود ۱۷ هزار کیلومتر جاده‌های اصلی، فرعی و روستایی برخوردار است، اما با وجود سیلاب وارد شده به استان و بارندگی‌های سنگین بود توانستیم تا کنون با تمهیدات انجام شده تمام محور‌ها باز نگه‌داشته شوند و اگر محوری نیز به علت سیلاب مسدود شد، جاده‌های جایگزین برای محور‌های دچار آبگرفتگی مشخص شوند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها