یک کارآفرین موفق عنوان کرد: حاشیه ها نمی تواند مانع از ادامه فعالیتم شود/ ده بار هم شکست بخورم دوباره از نو شروع می کنم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

یک کارآفرین موفق عنوان کرد: حاشیه ها نمی تواند مانع از ادامه فعالیتم شود/ ده بار هم شکست بخورم دوباره از نو شروع می کنم

  • دوشنبه 21 مرداد 1398 09:03
  • شناسه 39172
یک کارآفرین موفق عنوان کرد: حاشیه ها نمی تواند مانع از ادامه فعالیتم شود/ ده بار هم شکست بخورم دوباره از نو شروع می کنم

مدیر رستوران های رفتاری به مناسبت روز صنایع کوچک، گفتگوی اختصاصی کوتاهی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا انجام داد.

نادر رفتاری در ابتدای گفتگو با خبرنگار شبکه ایران کالا ضمن تبریک روز صنایع کوچک به تمامی صنعتگران گفت: برای جوانان عزیز این کشور توصیه ای دارم و آن اینست که پس از ورود به بازار کار و کارآفرینی، باید صبر و تحمل زیادی داشته باشند تا به سود و منفعت برسند.
وی درباره تصورات مردم از زندگی شخصی اش نیز گفت: تصور مردم از ما کارآفرین ها اینست که در ناز و نعمت زندگی می کنیم و از صبح تا شب در رفاه به سر می بریم در حالی که اینگونه نیست. ما از ابتدای صبح مانند یک راننده درگیر ارائه خدمات به مشتریان هستیم. باید حواسمان به سرمایه یعنی خودرو و کیفیت خدمات به مشتریان باشد.
مدیر رستوران های رفتاری درباره از صفر شروع کردن زندگی در صورت شکست در کار گفت: این برای بنده چیزی جدیدی نیست و بارها شکست خورده و کارم را از صفر شروع کرده و زندگی کاری ام را دوباره ساخته ام. من اگر ده بار دیگر هم  شکست بخورم بار دیگر با توکل به خدا، تلاشم را خواهم کرد. موفقیت در دستان خودمان است. حاشیه ها نمی تواند من را از ادامه راه باز دارد. حاشیه هایی مثل گرانی ارز و دلار بهانه است و نمی تواند مانع از کار و کارآفرینی بنده شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها