تخفیف ۳۰ درصدی برای سفر با قطار‌های رجا | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تخفیف ۳۰ درصدی برای سفر با قطار‌های رجا

  • چهارشنبه 15 آبان 1398 00:13
  • شناسه 40113
 تخفیف ۳۰ درصدی برای سفر با قطار‌های رجا

شرکت رجا به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، تسهیلات سفر با قطار را با تخفیف ۳۰ درصد با عنوان طرح "میلاد" ارائه می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)، تسهیلات سفر با قطار‌های این شرکت را به صورت تخفیف ۳۰ درصد با عنوان طرح "میلاد" ارائه می‌کند. معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام اینکه این تسهیلات برای بازه حرکت و فروش ۱۹ تا ۲۴ آبان ماه مصادف با هفته وحدت است گفت: در قالب این طرح، به مسافران با اسامی "محمد"، "صادق" و "محمد صادق" که در بازه زمانی حرکت و فروش مذکور از طریق کانال‌های فروش رجا بلیت خریداری کنند، ۳۰ درصد تخفیف اعطا می‌شود.
رضا عصاری افزود: اعمال این تخفیفات بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود.
وی افزود: سایر نام‌ها با ترکیب محمد یا صادق مانند محمد مهدی، امیر محمد و ... مشمول این طرح نمی‌شوند.
معاون اجرایی شرکت رجا روش‌های فروش این شرکت را سایت اینترنتی رجا، فروش تلفنی ۱۵۳۹ و نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت در سراسر کشور ذکر کرد و گفت: هموطنان برای آگاهی بیشتر در خصوص مراکز و نمایندگی‌های مجاز فروش، ساعت و برنامه حرکت قطار‌ها و ... علاوه بر مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.raja.ir می‌توانند از همه نقاط کشور و به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها