آغاز جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آغاز جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت

  • یکشنبه 19 آبان 1398 16:09
  • شناسه 40150
آغاز جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت

جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت کلید خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی ایران کیش جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت ویژه پذیرندگان و متصدیان دستگاه  POS شرکت ایران کیش از ماه جاری آغاز شد و قرار است تا پایان فروردین ۹۹ ادامه یابد.

همه متصدیان فروش مستقر در فروشگاههای مجهز به پایانه های فروش شرکت ایران کیش و پذیرندگان  این شرکت –متصل به بانک تجارت- است،  بر اساس این جشنواره قرار است ۱۲ جایزه نقدی کمک هزینه خرید خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال (هر ماه ۲ جایزه) و ۳۰۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی به پذیرندگان ایران کیش اهدا شود.

گفتنی است ۷۳۳جایزه نقدی پنج میلیون ریالی به عنوان جوایز استانی برای پذیرندگان در هر دوره قرعه کشی به صورت ماهانه بین مناطق مختلف توزیع خواهد شد. همچنین پذیرندگان محترم با مراجعه به  سایت ایران کیش به آدرس https://festival.irankish.com/bti می توانند متصدیان فروش خود را ثبت نام کنند و شانس ایشان را برای دریافت دو کمک هزینه خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال و قرعه کشی ماهانه ۱۰۰۰ کارت هدیه  یک میلیون ریالی امتحان نمایند.

آغاز جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت

مجموعه امتیازات از طریق وب سایت ایران کیش به آدرس https://festival.irankish.com/bti شماره گیری کد دستوری #۸۸*۷۸۸*  و مراجعه به سایت باشگاه مشتریان بانک تجارت به آدرس www.tejaratclub.ir قابل رصد است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۱۶۸۸ و مرکز تماس ایران کیش(CALLCENTER)  تماس بگیرید.

*نکته : منظور از متصدیان پایانه های فروش کاربر استفاده کننده از دستگاه POS  در هر فروشگاه است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها