سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی آماده همکاری برای تهیه مایحتاج ضروری مردم | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی آماده همکاری برای تهیه مایحتاج ضروری مردم

  • پنجشنبه 07 فروردین 1399 12:10
  • شناسه 42287
سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی آماده همکاری برای تهیه مایحتاج ضروری مردم

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور آماده همکاری با تأمین کنندگان مایحتاج ضرروری شهروندان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: با توجه به ضرورت حضور مردم در خانه و تهیه مایحتاج مورد نیاز خانوارها ، یکی از اقدامات مهم در پیشگیری از شیوع ابتلا به ویروس کرونا و قطع  زنجیره  ابتلا ، در این ایام و امن ترین نقطه برای مردم در خانه ماندن است.
وی افزود:  معاون اقتصادی رئیس جمهوری طی نامه‌ای از وزیر کشور خواست امکانی فراهم شود تا ظرفیت ناوگان حمل مسافر شهری شامل تاکسیرانی شهری برای حمل کالا به کارگرفته شود که اجازه حمل بار و کالا و ارسال مرسولات پستی برای تاکسی‌های مسافری و ناوگان درون شهری به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت موقت از سوی وزارت کشور صادر شد.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت:  براین اساس سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی در سراسر کشور با عنایت به کاهش تقاضا جابه جایی مسافر و ضرورت جلوگیری از تردد در شهرها، آماده همکاری با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و عرضه کننده مواد غذایی و ملزومات مورد نیاز شهروندان است.
این مسئول بیان داشت: از آنجائیکه سامانه ۱۳۳ تاکسیرانی زیر مجموعه و مورد تأئید شهرداری هاست یکی از امن‌ترین حمل و نقل درون شهری جهت قطع زنجیره تردد در شهرها و توزیع مایحتاج و نیازمندی‌های شهروندان سراسر کشور است.
ضامنی ادامه داد: شهروندان می‌توانند درخواست استفاده از تاکسی خود را از طریق سامانه ۱۳۳ اعلام کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها