آموزش و تعمیرات تلفن همراه در مجتمع آموزشی تعمیرات موبایل پارازیت | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آموزش و تعمیرات تلفن همراه در مجتمع آموزشی تعمیرات موبایل پارازیت

 • یکشنبه 05 بهمن 1399 15:01
 • شناسه 49638
آموزش و تعمیرات تلفن همراه در مجتمع آموزشی تعمیرات موبایل پارازیت

مدیرعامل مجتمع آموزشی تعمیرات موبایل پارازیت گفت: 8 سال است که به صورت کاملاً تخصصی تعمیرات و آموزش تعمیرات موبایل را انجام میدهیم.

علی برزگر مدیرعامل مجتمع آموزشی تعمیرات موبایل پارازیت در گفتگو با شبکه ایران کلا  خدمات ارائه شده در مجتمع پارازیت را توضیح داد و گفت: ما نزدیک به 12 سال است که در بحث خدمات تعمیرات موبایل هستیم و حدود 8 سال است که به صورت تخصصی تر تعمیرات و آموزش تعمیرات موبایل را انجام میدهیم.

برزگر در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: با توجه به قیمت بالای خرید گوشی تلفن و افزایش هر روزه قیمت ها به دلیل نوسانات ارز درحال حاضر تعمیر تلفن های همراه برای مردم به صرفه تر است و عمده درخواست خدمات از ما هم تعمیرات است. که ما در مجتمع خود هم تعمیرات تلفن همراه را به صورت تخصصی و با پایین ترین قیمت انجام میدهیم و هم به صورت دوره های آموزشی تعمیرات موبایل را آموزش میدهیم  که در بخش آموزش هم می توان با پرداخت 800 هزار تومان تا یک میلیون دوره پیش نیاز تعمیرات تلفن را گذراند و ما در دو بخش سخت افزار و نرم افزار آموزش های خود را ارائه میدهیم . در بحث خرید هم ما مشاوره تلفنی داریم که حتی اگر از شرکت ما خرید نکنید هم این مشاوره به صورت رایگان برای شما انجام میشود.

راه های ارتباطی با ما 02166815750 -09121458580 است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها