گروه شانا کاسپین اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گروه شانا کاسپین اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی

  • یکشنبه 05 بهمن 1399 16:42
  • شناسه 49640
گروه شانا کاسپین اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی

شهریار شهیربرزگر مدیرعامل گروه شانا کاسپین و موسس هوپو در گفتگو با شبکه ایران کالا در رابطه با خدمات رسانی این شرکت توضحیاتی ارائه داد.

شهریار شهیربرزگر مدیرعامل گروه شانا کاسپین و موسس هوپو در گفتگو با شبکه ایران کالا در رابطه با خدمات رسانی توضحیاتی ارائه داد و گفت: ما اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی هستیم که دانش بنیاد هستم و شش جلد کتاب در ششصد صفحه در زمینه نوع خدمات رسانی را تالیف کرده ایم.

وی در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: ما درخدمات رسانی در کشور بسیار ضعیف هستیم و هنوز هم به صورت سنتی کار میکنیم. ما در 5 سال اخیر جز معدود شرکت هایی بودیم که کار زیرساختی انجام داده ایم و به لطف تحریم ها، تولید کننده شده ایم. ما بررسی کردیم که در تولید مشکل داریم و با ریشه یابی رسیدیم به اینکه ما در خدمات پس از فروش مشکل داریم که خدمات رسانی الان در دنیا حرف اول را میزند و خدمات مکمل زنجیره تولید است و تیم ما موفق شد ششصد صفحه در مورد خدمات و نوع خدمات رسانی جمع آوری و گردآوری کند. ما خدمات خود را در ابتدا در بخش آرایشی و بهداشتی و زیبایی که صنعت بسیار پررونقی است شروع کردیم و به طور مثال اول باشگاه زیبایی آقایان را راه اندازی کردیم و سعی کردیم زیرساخت های خدمات رسانی را در کشور به وجود بیاوریم و انشاالله تا دوسال آینده نزدیک به بیست و پنج هزار نفر را مشغول به کار خواهیم کرد.

راه های ارتباطی با ما: 09126563030

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «کسب و کار»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها