گروه شانا کاسپین اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گروه شانا کاسپین اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی

 • یکشنبه 05 بهمن 1399 16:42
 • شناسه 49640
گروه شانا کاسپین اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی

شهریار شهیربرزگر مدیرعامل گروه شانا کاسپین و موسس هوپو در گفتگو با شبکه ایران کالا در رابطه با خدمات رسانی این شرکت توضحیاتی ارائه داد.

شهریار شهیربرزگر مدیرعامل گروه شانا کاسپین و موسس هوپو در گفتگو با شبکه ایران کالا در رابطه با خدمات رسانی توضحیاتی ارائه داد و گفت: ما اولین شرکت در زمینه خدمات رسانی در منطقه آزاد انزلی هستیم که دانش بنیاد هستم و شش جلد کتاب در ششصد صفحه در زمینه نوع خدمات رسانی را تالیف کرده ایم.

وی در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: ما درخدمات رسانی در کشور بسیار ضعیف هستیم و هنوز هم به صورت سنتی کار میکنیم. ما در 5 سال اخیر جز معدود شرکت هایی بودیم که کار زیرساختی انجام داده ایم و به لطف تحریم ها، تولید کننده شده ایم. ما بررسی کردیم که در تولید مشکل داریم و با ریشه یابی رسیدیم به اینکه ما در خدمات پس از فروش مشکل داریم که خدمات رسانی الان در دنیا حرف اول را میزند و خدمات مکمل زنجیره تولید است و تیم ما موفق شد ششصد صفحه در مورد خدمات و نوع خدمات رسانی جمع آوری و گردآوری کند. ما خدمات خود را در ابتدا در بخش آرایشی و بهداشتی و زیبایی که صنعت بسیار پررونقی است شروع کردیم و به طور مثال اول باشگاه زیبایی آقایان را راه اندازی کردیم و سعی کردیم زیرساخت های خدمات رسانی را در کشور به وجود بیاوریم و انشاالله تا دوسال آینده نزدیک به بیست و پنج هزار نفر را مشغول به کار خواهیم کرد.

راه های ارتباطی با ما: 09126563030

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • صنایع غذایی هپتینا

  دشت اول

  صنایع غذایی هپتینا (10)

  خانم شیما سادات ترابی ساکن رفسنجان از نوجوانی به کارآفرینی و امور خیریه علاقمند بود . او کارگاه تولید کیک و کلمپه را در کشکوییه رفسنجان دایر کرده و حدود 15 نفر از ناشنوایان را به کار گرفته است .

 • تولید نگین گوهر درخشان

  دشت اول

  تولید نگین گوهر درخشان (11)

  خانم مریم علیپور اولین نفری بود که تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را از سال 1389 در شهرستان شهربابک شروع کرد . او صاحب شرکت تعاونی گوهر درخشان است و مربی چیره دستی نیز در این زمینه به شمار می آید . آدرس : کرمان ، رفسنجان ، خیابان شهدا ، شهدای 3 تلفن : 09137063798

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1185)

  تولید تلویزیون با 44 درصد افزایش، ساخت گیربکس 6 سرعته برای نخستین بار در کشور، کاهش شمار فرش بافان در اصفهان وجدیدترین اخبار تولید و اقتصادی تحریریه تولید ساعت 12 یکشنبه 10 اسفند

 • تحریریه تولید

  تحریریه اقتصاد

  تحریریه تولید (1184)

  ارتباط تصویری با آقای لطیفی سخنگوی گمرک، گزارش رمزارزها یا کریپتوکارنسی، ساخت گیربکس 6 سرعته تحریریه تولید ساعت 10 یکشنبه 10 اسفند

 • صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز

  دشت اول

  صنایع مسی دینا تولید کننده انواع ظروف مسی دست ساز (1)

  هادی اشرف برای فروش و عرضه تولیدات خود نام و نشان تجاری مس دینا را برگزید و هم اکنون عنوان دار تولید کننده ظروف دست ساز مسی است .

آخرین خبرها