شرکت توزیع داروپخش به عرضه اولیه نزدیک شد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت توزیع داروپخش به عرضه اولیه نزدیک شد

  • جمعه 29 شهریور 1398 20:48
  • شناسه 39556
شرکت توزیع داروپخش به عرضه اولیه نزدیک شد

شرکت توزیع داروپخش در سامانه پس از معاملات درج شد تا بدین ترتیب این شرکت یه گام دیگر به عرضه اولیه نزدیک شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج شرکت توزیع داروپخش با نماد "ذدتوزیع" در سامانه پس از معاملات خبر داد تا بدین ترتیب این شرکت پس احراز کلیه شرایط پذیرش در گروه مواد و محصولات دارویی به عنوان صد و هجدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج و آماده عرضه اولیه 10 درصدی سهام باشد.

شرکت توزیع داروپخش در حال حاضر زیرمجموعه شرکت داروپخش و وابسته به سرمایه گذاری تامین اجتماعی بوده و مرکز اصلی آن در تهران و در مجموع دارای 20 مرکز توزیع سراسری است.

همچنین موضوع فعالیت اصلی این شرکت طبق ماده دو اساسنامه شامل تهیه و تدارک انواع دارو و مواد دارویی و شیمیایی، تجهیزات پزشکی، فراورده های بیولوژیک، محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم درمانی، مواد غذایی و اقلام مشابه از داخل و خارج و توزیع و فروش سراسری آنها می شود.

شرکت توزیع داروپخش با در اختیار داشتن مجموعه ای متشکل از حدود 200 دستگاه حمل و نقل، هزار نفر نیروی انسانی مستقر در ستاد و مراکز استان ها، سیستم های پیشرفته و زنجیره سرد و مجهزترین انبارهای نگهداری دارو، زنجیره گسترده‌ای از توزیع دارو و مکمل های دارویی را در اختیار دارد.

سرمایه این شرکت در بدو تاسیس 50 میلیون تومان بوده که طی چند مرحله به 60 میلیارد تومان رسیده و فروش شرکت توزیع داروپخش در سال 97 بالغ بر سه هزار میلیارد تومان و سود خالص آن بیش از 77 میلیارد تومان بوده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دارو و صنایع دارویی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها