معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش بنیان یاس دارو در برنامه بارکد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش بنیان یاس دارو در برنامه بارکد

  • شنبه 30 شهریور 1398 17:14
  • شناسه 39561
معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش بنیان یاس دارو در برنامه بارکد

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» فعالیت های شرکت دانش بنیان یاس دارو معرفی و نقاط قوت و ضعف آن را بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 شنبه 30 شهریور و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، غلامرضا امین (مدیر عامل شرکت دانش بنیان یاس دارو) و مانی سید جباری (مدیر تولید شرکت دانش بنیان یاس دارو) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و مشکلات تولید ماشین آلات دامپروری را بررسی خواهند کرد.

شایان ذکر است محسن امین (رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان یاس دارو) نیز به صورت تلفنی در این برنامه حضور خواهد یافت.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دارو و صنایع دارویی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها