با ویژگی های محصول جدید ضدکرونا آشنا شوید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

با ویژگی های محصول جدید ضدکرونا آشنا شوید

  • پنجشنبه 29 خرداد 1399 12:56
  • شناسه 43894
با ویژگی های محصول جدید ضدکرونا آشنا شوید

قائم مقام شرکت دارویی کیمیا فام در گفتگو با شبکه ایران کالا با معرفی محلول ضدعفونی کننده نانوسیل، ویژگی های منحصر به فرد این محلول را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا شاهرودی، قائم مقام گروه دارویی کیمیافام با حضور در استودیوی برنامه تلویزیونی تحریریه اقتصاد ابتدا شرکت دارویی کیمیا را معرفی کرد و گفت: شرکت داروسازي كيميافام از جمله واحدهاي فعال و پيشتاز در زمينه داروهاي دامپزشكي، انواع ضدعفوني كننده ها و محصولات آرايشي و بهداشتي است كه فعاليت خود را از سال 1372 در زمینه های تولید، توزیع و انجام امور بازرگانی مربوط آغاز کرده است.

وی به اشتغالزایی این شرکت برای 700 نفر به صورت مستقیم و 1200 نفر به صورت غیرمستقیم اشاره کرد و افزود: در کشور 15 نمایندگی و 15 شعبه دایر کرده ایم که از این رهگذار تا کنون توانسته ایم 30 محصول ضدعفونی کننده و 200 داروی دامپزشکی تولید کرده ایم.

قائم مقام شرکت دارویی کیمیا فام با اشاره به عوارض استفاده از محلولهای ضدعفونی کننده بر پایه الکل گفت: برای مشکلات پوستی و تنفسی مردم که از به کارگیری محلول های ضد عفونی الکلی رخ داده است محلولی به نام نانوسیل تولید کرده ایم که عوارض ناشی از استفاده از ضدعفونی کننده را به حداقل رسانده است.

وی افزود نانوسیل محلولی است که بر پایه پراکسید هیدروژن و یون نقره و اسانس تشکیل شده است. پراکسيدهيدروژن دارای اثر ضد ميکروبی بسيار وسيعی می باشد که حضور يون نقره در مقادير کم علاوه بر داشتن نقش کاتاليزور، اثر طولانی مدت و پايداری پراکسيدهيدروژن را تضمين می نمايد.

شاهرودی خاطرنشان کرد: اثر ضد باکتريايی يون نقره نيز به دليل ايجاد پيوندهای کووالانت بسيار محکم با پروتئين های باکتريايی می باشد که منجر به رسوب پروتئين ها و در نتيجه غيرفعال شدن باکتريها می گردد. اين دو ترکيب در کنار يکديگر اثر سينرژيست نيز نشان می دهند.

وی تاکید کرد: اسانس های موجود در این محصول بر اساس استانداردهای جهانی جهت ضدعفونی هوای محیط انتخاب گردیده که از بروز حساسیت های تنفسی جلوگیری نماید. هوای محیط مراکز درمانی و مطب ها ، اتوبوس ها، مترو ها و همه مکان های عمومی به دلیل رفت و آمد انواع مختلف بیماران ممکن است آلوده باشد. تنفس هوای آلوده می تواند باعث انتقال انواع بیماری به افراد سالم جامعه بشود .

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های قائم مقام شرکت دارویی کیمیا فام را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دارو و صنایع دارویی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها