قیمت تخم مرغ رکورد زد

 • سه شنبه 15 آبان 1397 18:03
 • شناسه 34974
قیمت تخم مرغ رکورد زد

قیمت تخم مرغ رکوردی بی سابقه از خود به جای گذاشت به طوری که هر شانه فله ۳۰ عددی از این محصول به ۲۰۰۰۰ تومان تا ۲۲۰۰۰ تومان رسیده است.

به گزارش شبکه ایران کالا، در حالیکه هر شانه تخم مرغ 30 عددی فله تا هفته قبل 15هزار تا 18 هزار تومان در سطح  خرده فروشی شهر تهران به فروش می‌رسید، قیمت این محصول در  چند روز اخیر به 20 تا 22 هزار تومان افزایش یافته است و رکوردی بی سابقه از خود به جای گذاشت.

قیمت تخم مرغ رکورد زدقیمت هر شانه تخم‌مرغ سال قبل نیز در فصل زمستان افزایش یافت و هر شانه 30عددی فله از این محصول به 20 هزار تومان به فروش رسید که این امر واکنش های و اعتراض های زیادی در جامعه از خود به جای گذاشت.
بنابر این گزارش، دلیل افزایش قیمت تخم مرغ در سال قبل بروز بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و معدوم کردن 22 میلیون قطعه مرغ تخمگذار بود، اما مسئولان سازمان دامپزشکی امسال اعلام کرده اند، این بیماری کنترل شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دام و طیور»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها