آغاز چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آغاز چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز

 • پنجشنبه 22 فروردین 1398 12:23
 • شناسه 38133
آغاز چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ، به نقل از روابط عمومی چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز، در​ این نمایشگاه بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی، نوین‌ترین طرح ها، برنامه ها، خدمات و صنایع مرتبط با حوزه‌های باغبانی، صنعت گلخانه سازی، نهاده ها، ماشین آلات و تجهیزات، آبیاری، گل و گیاه و صنایع وابسته را به نمایش می‌گذارند.
در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز و در کنار شرکت‌های داخلی، شرکت‌ها و نمایندگانی نیز از کشور‌های هلند، آلمان، فرانسه، اسپانیا، آذربایجان و اردن حضور دارند و ضمن ارائه جدید‌ترین تولیدات و خدمات خود، زمینه انتقال تکنولوژی‌های نوین حوزه‌های مختلف کشاورزی و تولید گل و گیاه به داخل کشور را نیز فراهم می‌کنند.
طبق برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با سازمان توسعه تجارت ایران، قرار است در روز‌های برگزاری نمایشگاه، چند هیئت بازرگانی از کشور‌های مختلف ضمن حضور در نمایشگاه، از مراکز مرتبط با گل و گیاه، باغبانی و صنایع وابسته برخی نقاط کشور نیز بازدید کنند.
در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز که در سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود؛ ادوات، ماشین آلات و ابزارآلات باغبانی، باغداری و فضای سبز، نهاده‌های کشاورزی، سیستم‌های آبیاری، وسایل، تجهیزات و ملزومات آبیاری بارانی، قطره‌ای و مه پاش، سیستم‌های کشت هیدروپونیک، انواع گلخانه‌های حرفه‌ای و خانگی، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، لوازم و تجهیزات جابجایی، سورتینگ، بسته بندی و عرضه محصولات باغی و گلخانه ای، سیستم‌های سردخانه ای، ذخیره سازی و ماشین آلات فرآوری تولیدات باغی و گلخانه ای، فروشگاه‌های عرضه گل و گیاه، شرکت‌های بازرگانی وصادراتی محصولات باغی وگلخانه ای، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و اتحادیه ها، انجمن ها، بانک ها، شرکت‌های بیمه و تعاونی‌ها حضور دارند.
هم زمان با این نمایشگاه، همایش علمی و تخصصی گلخانه‌های کشور نیز با پشتیبانی معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور برگزار می‌شود.
این نمایشگاه با رویکرد تحقق اهداف وزارت جهاد کشاورزی جهت تولید پایدار، اقتصادی کردن تولید و سلامت محصولات با استفاده از راهبرد توسعه کشت گلخانه‌ای و مدیریت آب و آبیاری کشاورزی، برگزار می‌شود.
همه ما شاهد بودیم که در روز‌های گذشته متاسفانه سیل در بخش‌های زیادی از کشور خسارات زیادی برجای گذاشت، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که از بین بردن فضای سبز و پوشش گیاهی یکی از دلایل بروز چنین حوادثی است، بر این اساس برگزاری چنین نمایشگاهی می‌تواند پیام روشنی به همگان برساند که پوشش گیاهی در همه جای ایران راهکار مهمی برای جلوگیری از بروز حوادثی همچون سیل خواهد بود.
چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی ایران سبز از امروز تا بیست و چهارم فروردین ماه به مدت سه روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دام و طیور»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • آنونس وقت کار

  وقت کار

  آنونس وقت کار (76)

  توضیحاتی درباره برنامه آینده وقت کار در دوشنبه 10 تیر 98

 • ترازآسیب شناسی محصولات تراریخته کشاورزی در بازار

  تراز

  ترازآسیب شناسی محصولات تراریخته کشاورزی در بازار (2)

  در سی و نهمین برنامه تراز در گفتگو با میهمانان به اهداف اصلی تحقیق و توسعه صنعت محصولات تراریخته در ایران و جهان پرداخته شد.امروزه مراکز مهم پژوهشی معتبر در دنیا با هدف رسیدن به اقلام با کیفیت برتر و بازدهی بالاتر و داشتن انتخاب های بیشتر به اصلاح نباتات در قالب آرایش جدید ژنی یا نوارکیبی یا تراریخته می پردازند.

 • دستگاه پانسمان زخم در خلا

  بارکد

  دستگاه پانسمان زخم در خلا (473)

  چگونه میتوان زخم بستر را به سرعت درمان کرد؟

 • بررسی آخرین وضعیت واردات،تولید و توزیع داروهای انسانی در کشور

  تراز

  بررسی آخرین وضعیت واردات،تولید و توزیع داروهای انسانی در کشور (3)

  چهلمین برنامه تراز با موضوع « بررسی آخرین وضعیت واردات،تولید و توزیع داروهای انسانی در کشور» با حضور دکتر امیرحسین معینی زندی، نایب رییس اتحادیه واردکنندگان دارو و دکتر سید حسام الدین شریف نیا ،عضو هیئت رئیسه انجمن داروسازان ایران ؛به بحث و بررسی پیرامون پیشرفت های صورت گرفته در تکنولوژی تولید انواع داروهای انسانی در کشور و حجم تولید،واردات و صادرات دارو در سال 97 و 98 و همچنین اخبار مبنی بر رانت های ایجاد شده در واردات مواد اولیه پایه دارویی پرداخته شد.

 • «روﻧﻖ ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﮔﺮو اﺻﻼح ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﮐﺸﻮر»

  تراز

  «روﻧﻖ ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﮔﺮو اﺻﻼح ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﮐﺸﻮر» (2)

  سی و هشتمین برنامه تراز با موضوع «روﻧﻖ ﺗﻮﻟﯿﺪ در ﮔﺮو اﺻﻼح ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ ﮐﺸﻮر» با حضور آقایان ﻣﺤﻤﺪرﺿﺎ ﺟﻌﻔﺮﯾﺎن (ﻣﺸﺎور اﻣﻮر ﻣﺎﻟﯿﺎﺗﯽ اﺗﺎق اﺻﻨﺎف اﯾﺮان) و دﮐﺘﺮﻋﻠﯽ اﻣﯿﺮاﻟﻬﯿﺎری (ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻦ وﺻﺎدرﮐﻨﻨﺪه ﻧﻤﻮﻧﻪ وﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪه ﺗﺠﻬﯿﺰات داﻧﺶ ﺑﻨﯿﺎن ارﺗﻮﭘﺪی) به یکی از اصلی ترین مطالبات تولید کنندگان و کار آفرینان یعنی اصلاح نظام ناکارآمد مالیاتی کشور اختصاص داشت.

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها