گزارش وزارت جهاد کشاورزی از تخلفات برخی واردکنندگان نهاده‎های دامی +سند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گزارش وزارت جهاد کشاورزی از تخلفات برخی واردکنندگان نهاده‎های دامی +سند

 • چهارشنبه 28 فروردین 1398 12:39
 • شناسه 38234
گزارش وزارت جهاد کشاورزی از تخلفات برخی واردکنندگان نهاده‎های دامی +سند

مدیر نظارت بر توزیع کالاهای اساسی کشاورزی با اشاره به بروز تخلفاتی در توزیع نهاده های دام و طیور دولتی گفت: هرگونه جابجایی بار(نهاده ها) بدون ثبت و اعلام قبلی به معنی اختفا و احتکار محموله تلقی می شود و از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از تسنیم ، محمدقدیری ابیانه مدیر نظارت بر توزیع کالاهای اساسی کشاورزی با ارسال نامه ای  با موضوع«عدم جابجایی بعدی نهاده‌ها از آدرس‌های اعلام» به مدیران عامل شرکت‌های وارد کننده ذرت، جو، کنجاله سویا و شرکت‌های تولیدکننده کنجاله سویا و کارخانجات روغن کشی اظهار داشت: در اجرای مصوبات ستاد اقتصادی دولت و به استناد تبصره 2 ماده یک تصویب نامه شماره 63793/ت 55633، مورخ 97/5/16 هیات وزیران و بخشنامه شماره 64854 مورخ 97/5/18 ریاست جمهوری مبنی بر کنترل و پایش فرآیند تامین و توزیع کالاهای اساسی وارد شده بر مبنای ارز رزسمی از مبادی ورودی تا مصرف‌کننده نهایی و همچنین ابلاغیه شماره 2731/501/97 مورخ 97/5/24 معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی به استحضار می‌رساند.

با توجه به اطلاعات ارسال روزانه (ادواری)‌ آن شرکت از طریق پست الکترونیکی به این مدیریت و ارسال اطلاعات مزبور به صورت روزانه برای همکاران ناظر و بازرسین استان‌ها گاها مشاهده شده است که محموله های (نهاده‌های دامی) ارسالی به آدرس‌های ثبت شده در سامانه پایانه‌ها و‌آدرس های اعلام تخلیه نگردیده و بدون هماهنگی و درج مجدد در سامانه و اعلام قبلی در محل‌های دیگر تخلیه می‌شود.

بدین وسیله به آگاهی می‌رساند هر گونه جابجایی بار بدون ثبت و اعلام قبلی به معنی اختفا و احتکار محموله تلقی گردیده و از طریق مراجع ذیربط پیگیری خواهد شد. لذا خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد تا موضوع با قاطعیت رصد و پایش شود تا موجب مشکلات بعدی نشود.

بدیهی است که کلیه عواقب ناشی از این جابجایی برعهده تامین کنندگان و شرکت‌های واردکننده می‌باشد.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دام و طیور»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها