امروز برگزار می شود: نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

امروز برگزار می شود: نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران

  • چهارشنبه 23 مرداد 1398 10:02
  • شناسه 39186
امروز برگزار می شود: نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته تهران

هجدهمین دوره نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته از تاریخ های 24 تا 27 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  نمایشگاه دام، طیور و فرآورده های لبنی تهران (Iran Plex)، رویدادی 4 روزه است که در آن تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصان و فعالان این حوزه دورهم جمع می شوند و ضمن معرفی و همچنین آشنایی با جدیدترین محصولات این حوزه، ارتبطات تجاری موثر و مناسبی را برقرار نمایند.

در این نمایشگاه که با موضوعات اصلی دام، طیور، خوراک، دارو و تجهیزات مربوطه برگزار می گردد، شرکت کنندگان معتبر داخلی و خارجی حضور دارند و در سالهای اخیر نیز رشد چشمگیری داشته اند.

در دوره های قبلی برگزاری این نمایشگاه، این رویداد در مکانی به مساحت 26300 مترمربع و با حضور 366 شرکت کننده داخلی و 122 خارجی و همچنین 18000 بازدیدکننده تخصصی و 20000 بازدیدکننده عمومی برگزار گردید. شرکت های خارجی که در این رویداد حضور داشتند از کشورهای ترکیه، اتریش، چین، فرانسه، اسپانیا، بلژیک، ایتالیا، دانمارک، هلند، آلمان، برزیل، کره جنوبی، رومانی، آرژانتین، انگلیس، سوئد، کانادا، تایلند، جمهوری چک و ... بودند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دام و طیور»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها