شرکت صنایع بسته بندی «آوا پروتئین پایتخت» | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرکت صنایع بسته بندی «آوا پروتئین پایتخت»

  • چهارشنبه 23 مهر 1399 15:58
  • شناسه 46394
شرکت صنایع بسته بندی «آوا پروتئین پایتخت»

مدیر بازرگانی شرکت صنایع بسته بندی آوا پروتئین پایتخت در گفتگو با ایران کالا گفت: از سال 88 مجموعه آوا پروتئین پایتخت شکل گرفت و وارد صنعت تولید قطعه بندی محصولات خام دامی شد. محصولات خام دامی شامل تولید گوشت گاو، گوسفند، مرغ و گوشت چرخ کرده بود.

دکتر رحیمی ادامه داد: سطح استقبال مردم از صنعت گوشت بسته بندی شده بالا بود. در اغاز محصولات ما در فروشگاه عرضه شد و سپس گوشت بسته بندی شده در فروشگاه شهروند و رفاه ارائه شد. با روند رو به رشد تقاضا فعالیت شرکت گسترده تر شد و در فروشگاه شهروند قصابی تولید و قطعه بندی در محل تشکیل دادیم.

دکتر رحیمی به افزایش تنوع محصولات در سال‌های اخیر اشاره کرد و توضیح داد: با متنوع شدن محصولات بسته بندی های جدیدی شامل جوجه کباب‌های طعم دار و محصولات برگری در بازار به مشتریان ارائه شد.

وی افزایش فروشگاه های زنجیره ای در سطح کشور را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: افزایش فروشگاه های زنجیره ای نظیر جانبو، فروشگاه های افق کوروش، وین مارکت و هایپر استار و بازارهای هدف دیگر که امکان ارائه خدمت بیشتر به  شهروندان را فراهم کرد و با گسترش شعب ارائه محصولات در سایر شهرها صورت گرفت.

دکتر رحیمی به سکوهای توزیع در استانها اشاره کرد و افزود: شرکت آوا پروتئین پایتخت در هشت استان کشور سکوهای توزیع و پخش دارد. استانهای فارس، خوزستان،مازندران، اصفهان،کرمانشاه، مشهد و آذربایجان سکوهای پخش دارند و در این سکوها پزشکانی وظیفه بازبینی و اطمینان از سلامت محصولات دریافتی از تهران را بر عهده دارند. پس از بررسی و اطمینان از سالم بودن کالاها محصولات از مراکز استان به شهرهای ان استان ارسال می شوند.

مدیر بازرگانی شرکت اوا پروتئین پایتخت به مسیرهای ثبت سفارش پرداخت و گفت: امکان ثبت سفارش شهروندان تهرانی از طریق اپلیکیشن یخچال در کافه بازار فراهم شده است و مشتریان می توانند محصولات را فوری یا 48 ساعته تحویل بگیرند. همچنین امکان ثبت سفارش از طریق وب سایت یخچال به نشانی  https://yakhchal.ir   و شماره تماس 76264213(داخلی 101) و 02191002727 امکان پذیر است.

گفتنی است 1300 نفر در این مجموعه به کار اشتغال دارند و تحت حمایت شرکت هستند.

مطالب بیشتر از «دام و طیور»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها