توان فناورانه ایران در نمایشگاه صنعت گاز به نمایش در می آید

 • چهارشنبه 20 تیر 1397 19:43
 • شناسه 30242
توان فناورانه ایران در نمایشگاه صنعت گاز به نمایش در می آید

پارک های علم و فن آوری کشور در راستای اهداف تجاری سازی دستاوردهای فناوران و ایجاد بستر مناسب برای رشد فناوری و توسعه بازار شرکت دانش بنیان در اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران ( IRGS2018 ) مشارکت و حضور فعال دارند

به گزارش  شبکه ایران کالا و به نقل از ستاد خبری اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران، تا به حال حمایت معنوی پارک علم و فناوری گلستان و مرکزی و مشارکت واحدهای تحت پوشش آنها قطعی و حضور پارک های پردیس، بزرگترین پارک فناوری کشور، البرز و اصفهان در حال مذاکره و نهائی شدن است. پیش بینی می شود بر تعداد این پارک ها افزوده شود.
این گزارش می افزاید توان فناورانه کشور در صنعت گاز به صورت متمرکز در فضای اختصاصی با مشارکت پارک های علم و فناوری، مراکز تحقیق، توسعه و پژوهش و همچنین دانشگاه های کشور در این رویداد مهم به نمایش در می آید..

خاطر نشان می شود اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران در تاریخ 10 تا 13 شهریور ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب بر پا می شود و فناوری های صنعت گاز از زیر گروه های تخصصی این رویداد است.
 

 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  توصیه‌های ۵ روزه هواشناسی کشاورزی

  تأمین سوخت و تنظیم دمای مرغداری‌ها و دامداری‌ها با توجه به کاهش پنج درجه‌ای دما در روز آخر هفته، تسریع در برداشت محصولات مزارع سبزی و کاهش دور آبیاری مزارع پنبه به علت کاهش دما از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای بازه زمانی امروز تا روز جمعه (۸ تا ۱۱ آبان) است که از سوی اداره هواشناسی کشورارایه شده است.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها