فراخوان ایران خودرو برای داخلی سازی قطعات | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

فراخوان ایران خودرو برای داخلی سازی قطعات

  • یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 12:54
  • شناسه 38527
فراخوان ایران خودرو برای داخلی سازی قطعات

گروه صنعتی ایران خودرو از صنعتگران، دانشگاهیان و شرکت‌های دانش بنیان دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا ،گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تعیین شده اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و بهره مندی از توان، استعداد و دانش متخصصان متعهد کشور بویژه در دوران سخت تحریم‌های ظالمانه و به منظور حمایت از توسعه تولید ملی بر پایه فناوری‌های برتر در عرصه صنعت، از همه صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان کشور دعوت به همکاری می‌کند.
در این فراخوان دعوت شده است تا علاقمندان، زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو را در این "جهاد خودکفایی" با ارسال طرح‌ها و پروژه‌های خود با رویکرد توسعه داخلی سازی قطعات و کاهش ارزبری یاری دهند.
بر همین اساس، این خودرو ساز نمایشگاهی دائمی برای عرضه و معرفی قطعات خودکفا نشده، در شرکت ساپکو بر پا کرده که هر روز از ساعت ۸ تا ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان است.
گفتنی است؛ علااقمندان جهت مشارکت و انتخاب قطعات مورد نظر در این طرح می‌توانند جهت ثبت نام به فرم جهاد خودکفایی قطعات موجود در پایگاه اینترنتی ساپکو www.sapco.com مراجعه کنند.
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور حمایت از توسعه تولید ملی و داخلی سازی قطعات، از همه صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان کشور دعوت به همکاری می‌کند.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها