بارکد بررسی می کند: تولید داروهای دانش بنیان در ایران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی می کند: تولید داروهای دانش بنیان در ایران

  • دوشنبه 28 مرداد 1398 13:29
  • شناسه 39217
بارکد بررسی می کند: تولید داروهای دانش بنیان در ایران

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید داروهای دانش بنیان در ایران با حضور دو کارشناس این حوزه بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 دوشنبه 28 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، مریم مهاجری (مدیرعامل شرکت دانش بنیان فناوری نانو داروی البرز) و سید جواد مولی (دبیر علمی کنگره بین المللی ژنتیک و استاد دانشگاه تربیت مدرس) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و مشکلات تولید داروهای دانش بنیان را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها